Jdi na obsah Jdi na menu
 


HCT vs. Vrchlabí aneb ,,NEJLEPŠÍ FANOUŠCI,,

3. 3. 2015

 

Celý týden se řeší antimuslimská vlna na  českých stadionech. Do povědomí to jako první dávají weby Supporters.cz, hokejfans.cz, a další. V průběhu týdne se toho chytá i Česká televize. Tohle co předvedli bych čekal například od TV Hovna, ale od veřejnoprávní televize bych očekával objektivitu. No obrázek si udělejte sami: www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/215411000100123/obsah/376305-protiislamske-nalady-na-stadionech . Po této reportáži jsme měli jasno... Ani tenhle zápas se neobejde bez optické prezentace. 

Svolávám kluky na pátek a začínáme okamžitě vytvářet choreo. Po hodince máme hotovo a rozcházíme se do hospůdek. Po páteční kalbě a probuzením do reality mi přichází zpráva, že klub dostal od ČSLH dopis...

V něm jasně stojí, že jakýkoliv projev proti Islámu bude pro klub znamenat vysoké pokuty! Proto se scházíme v sobotu už v 16 hodin. Aby klub kvůli nám nedostal pokutu musíme ještě přepsat značku (konec města) z ISLÁM na něco méně provokativního... Jediné co naše mozky zaplavené alkoholem napadá je SALÁM :D Přesouváme se do hospody na Zimáku. Opojeni nějakým tím pivem vyvěšujeme horní vlajku, a tři vlajky do spodní části kotle. Roztahujeme sektorovou vlajku, bubny jsou na místech, choreo taky. Může se začít! 

Ještě před zápasem se dozvídáme že k nám mají přijet tři plná auta fans z Vrchlabí. 

Ihned na začátku 1.třetiny vidíme v sektoru hostů osm fanoušků s jedním bubnem. 

Nápisu na jejich bubnu se vyjádřím později... Náš kotel je dnes naplněn více než dobře! Díky Edsonovi s  megafonem dnes fandí opravdu skoro všichni. Hodně se fandí nový chorál, za což jsem rád. Alspoň se dostane do povědomí více lidí. ,,ólé... my jsme z Tábora" :-) Na začátku 2. periody vytahujeme naše choreo. Pokud jsem minulý zápas nadával na fans v horním kotli, dnes jsou poctivý!

Po prvních dvou třetinách náš tým vyhrává 7:1. Hráči Vrchlabí začínají být nějací nervózní... Po naší výzvě: Táhněte domů... Nečekáme od fanoušků žádnou reakci. Přeci jen na bubnu mají nápis ,,Nejlepší fanoušci". Druhá třetina končí a já nestačím zírat. Když jdeme ven na kouřovou, vidíme 8 červeno-modro-bílích čepiček jak mizí k autům... Tento krok nechápu! Pokud jedu podporovat svůj klub, podporuji ho až do konce!  

Třetí třetina přidává ještě dva góly do síťky soupeře. Je vidět že si všichni v kotli zápas užívají... Děkuju vám za to! Dáváme všechny možné chorály. Hráči pro nás mají  nachystanou tradiční lodičku a my vyrážíme k domovům...