Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milevsko

(Krajský přebor , 13. 9. 2018 22:39)

Radek Seidl posílí Milevsko.??....

buďte zticha, vše je OK

(příznivec hokeje, 13. 9. 2018 9:44)

Dorost v Hradci desítku- rozdíl dvou tříd. Áčko doma osmičku - nepamatuji
od éry těch, co mají vyvěšené dresy na ZS, aby áčko doma dostalo 8 gólů!
Důkaz toho, kam to tady směřuje. Hlavně pořád nekritizujte. Je přece lepší dělat věci na h...., než nedělat nic. Alespoň dle kréda ""moralistů" Kazmy, Mareše a jejich obdivovatelů.

Re: buďte zticha, vše je OK

(Kulkozubý Tony, 13. 9. 2018 14:57)

V první řadě se je důležité uvědomit, že mužstvo prochází generační obměnou. Nikdo přeci nemohl čekat výsledky hned od prvních zápasů, nějakou dobu to bude trvat. Máme jednu z nejmladších obran v celé 2. lize, je samozřejmé, že kluci budou dělat chyby. Já osobně jsem zažil takové výprasky jako byl například výsledek 12:1 v Ústí nebo 8:0 v Brodu, taky se z toho nikdo nevěšel. Jsem přesvědčen, že pokud mladíci budou i nadále dostávat šance, tak postupem času naberou zkušenosti a o další kvalitní generaci táborského hokeje bude postaráno. Nejhorší věc to teď všichni můžeme udělat je ta, že na stadion budeme, místo fandění, nadávat a pískat na vlastní hráče...

ad.cizí zeď

(příznivec hokeje, 13. 9. 2018 9:10)

Nevím, co ti na tomto streamu imponuje. Ale asi to, jak pražská amorální "elita" moralizuje zbytek národa. To co udělal Mareš, by udělal každý slušný člověk. V Praze to ale zřejmě samozřejmé není. Když to dám do souvislosti s různými protesty pražáků na všechno možné, dle nich nedemokratické, tak si tímto streamem vlastně odporují.
A ty dáváš kritiku několika lidí na tak nepodstatnou věc jakou je táborský hokej do souvislosti s kritikou na globální morálku lidí na závažné společenské problémy. To mi přijde jako neadekvátní. Nebo proč jsi to tady zveřejňoval?
Pokud je tedy kritika oprávněná - a na zdejší hokej v poslední době oprávněná je - tak je jedno jestli je veřejná nebo napsaná na cizí zeď.
Jak se vyhnout kritice dle autorů? "nic neříkat, nic nedělat, ničím nebýt."
Závěr asi takový: než něco dělat špatně,zištně
a dávat tím kritice prostor, tak je to opravdu ta nejlepší rada. Škoda, že si to zdejší vedení není schopné připustit.

Cezura už i zde

(Fanda HCT, 12. 9. 2018 20:09)

Tak jsem dnes zjistil, ze mi někdo zabanoval moji ip, abych nemohl přidavat příspěvky do této diskuse. Nevim, kdo zde má prava admina, zda nějaký edison, který si mysli, ze ho všichni znaji, či někdo jiný, ale musim říci, že s takovou idiocií jsem se dlouho nesetkal. Ale bohužel to přesně zapadá do dnešbní demokracie. Kdo nenadává na Zemana, Rusko a Babiše, tak je to lump a není to demokrat. To samé zde. Kdo nechvalí hc Tábor, tak nemá právo se veřejě vyjadřovat, protoře prostě nemápravdu.
Jsem zvědav, jak dlouho tu tento prispěvek vydrží, než ho někdo, kdo má větš pravdu než já smaže.
Ještě donedávna byli tyto stránky, mrtvé a ted si někdo myslí, že to bez něj nepude. Prlsím o založení jiného fóra pro fandy, kterým na HC Tábor opravdu záleží, mají svůj názor a nejsou jen papoušky a přitakávači cizích názorů.
Píši to přes wigi na ZS, tak doufám, že ji také zabanuje :)

Re: Cezura už i zde

(Admin nebo nějakej edison kterýho neznáš, zato tebe zná každý, 12. 9. 2018 21:18)

Tohle už tady jednou bylo. Žádná cenzura. Možná se příště vyser na to pivo a nehul k tomu matroš z Ostravy - je teď z toho pěknej průser. tak opatrně.. Cezura - protoře - větš - byli tyto stránky, mrtvé - prlsím...

HCT a David

(nejsem robot, 12. 9. 2018 20:57)

Přátelé, při vší úctě, tohle ne. Tohle nedávám. Problém není v HCT, problém hledám v sobě a přiznávám se, že na tohle nemám ani náladu ani trpělivost. O tom, aby se mi dokonce líbilo ani nemluvě.

Cizí zeď

(edson, 12. 9. 2018 11:42)

Doporučuju shlédnout celý, ale k těmto stránkám hlavně od času 27:30. Víc není třeba dodávat..
https://www.stream.cz/onemanshow/10027702-odhaleni-skandalu-prohrane-sazky-o-ferrari-za-8-000-000-kc

Cíl? Play off!

(kombajnvpoli, 11. 9. 2018 11:56)

Tak, cíl máte zveřejněný. Letošním cílem je dostat se do play off. Dle mého názoru je to cíl střízlivý, splnitelný a asi jediný očekávatelný v této době. Tým prochází přestavbou, od trenéra, přes celý kádr. Zůstalo nějaké jádro mazáků, tahounů, kolem nich se tvoří okruh mladých a nadějných. Tohle prostě muselo přijít. Přípravné zápasy nic moc, ale to se dalo čekat. Pořád docházelo k nějakým obměnám, hráč dostal v týmu určitou roli a pak odešel. Nebo naopak přišel někdo nový a zase převzal roli někoho jiného. Musí si to sednout a dle mého se ještě na dravý hokej mladých budeme chodit dívat rádi.

fáze bádání

(příznivec hokeje, 8. 9. 2018 7:49)

Aha, nyní mi došlo, proč ještě nezveřejnili cíle. Oni jsou 5 dní před zahájením mistrovských zápasů teprve ve fázi bádání a mají z toho vrásky na čele, jak říká Míša.
A hrubé individuální chyby? A co pořád od některých "hráčů" na úrovni KP čekáte? Alespoň že to berete jako realitu a musíte se s ní vypořádat. Nejlépe tak, že ke každému z nich dáte individuálního trenéra. Tři trenéři jsou na tak prestižní soutěž strašně málo.
Ono je totiž vysvětlení tohoto stavu logické : Pokud si hráč neosvojí individuální technické a herní dovednosti v žácích a potažmo v dorostu, tak si tyto nedostatky s sebou přenáší i mezi dospělé a tam už je na nápravu pozdě. Starého psa novým kouskům nenaučíš. Že, trenéři zdejší mládeže.

Re: fáze bádání

(nejsem robot, 8. 9. 2018 13:20)

já bych mistrovské zápasy přejmenoval na soutěžní utkání

Re: fáze bádání

(Fanda HCT, 10. 9. 2018 23:15)

Tak dnes vyšelů najevo jeden z cílů - ten nejdůležitější:
"„Poprat se o play-off je ale samozřejmě naším prvotním cílem,“ prohlásil Miroslav Volena." - Tedy mezi první 4 týmy ve skupině.

Tak ať to vyjde.

poslední přátelák

(koli, 6. 9. 2018 18:46)

...trenéři to v tomto směru nemají jednoduché, protože složení současného kádru stále nemusí být konečné a jejich současné plány mohou doznat obměny...Podle toho, co jsem pochopil, nebude hrát Havran, to je jasný. Ale proč zase ten tajemnej nádech čehosi? Pokud je někdo marod, pokud je někdo na odchodu, pokud se někomu nechce, proč to p. Šácha nekonkretizuje? A pak nemají vznikat dohady, polemiky a fámy...

Re: poslední přátelák

(příznivec hokeje, 7. 9. 2018 13:27)

Proč nádech čehosi a nekonkrétnost? Protože tady už není ani systém v komunikaci s veřejností, natož systém v perspektivě, prosperitě a směřování klubu jako takového.
Proč vedení cca týden před zahájením soutěže ještě nezveřejnilo cíle pro nadcházející sezónu, nebo nějaké střednědobé směřování vývoje klubu?
Protože žádné nemá a žije se tady ze dne na den, podle toho kolik přistane na účtu. A nejlépe z veřejných zdrojů.
Na onlajnech nebo webových stránkách extraligových, prvoligových i druholigových klubů jsou nyní každý den - v době před zahájením soutěží - tiskovky, rozhovory s vedením a trenéry s ohledem na nadcházející sezónu. V Táboře se dočteme jenom něco o zajímavých nákupech s klubovou kartou, nějaké nesmysly o fotosoutěži, kteří hráči mají kdy narozeniny, jak si bez problémů poradili s Yverdonem, který herně nemá ani na zdejší KP a podobné navýsost zajímavé nesmysly.
Tak se edsone a spol. nedivte proč tolik kritiky. Pokud si myslíte že je tady všechno OK - prosím!

Fanda HCT vs Fanda HC

(Fanda HCT, 6. 9. 2018 0:08)

To: příznivec hokeje:
Nevím, zda jsi svůj příspěvek opravdu psal jako reakci na ten můj a nebo na ten Fandy HC ???
Pokud ano, tak se přiznám, že jsem to úplně nepochopil.
Ne každý kdo sem píše, si totiž dokáže vymyslet svůj nezaměnitelný nick.
Asi si ho tedy změním já, než se tady s nějakým I.. dohadovat.

Re: Fanda HCT vs Fanda HC

(příznivec hokeje, 6. 9. 2018 7:09)

Omlouvám se Ti. Byla to reakce na příspěvek Fandy HC ze 4.9.2018 ve 21:59 hodin.
Fakt je, že "Fanda HC" vs "Fanda HCT" lze snadno přehlédnout, potažmo zaměnit.

Re: Re: Fanda HCT vs Fanda HC

(Fanda HCT, 6. 9. 2018 9:47)

OK :)

to Fanda HCT

(příznivec hokeje, 5. 9. 2018 11:37)

Příznivec hokeje kritizuje hlavě to, že z místního hokeje si udělal živnost
úzký okruh lidí bez ohledu na to, jakým směrem se ubírá úroveň hokeje v Táboře pod jejich vedením. A to hokeje jako takového, od žáků až po dospělé. A kdo je v reále tak si musí přiznat, že v poslední dekádě se kvalita zdejšího hokeje snižuje sezónu od sezóny. Jak ve výchově mladých hráčů, tak i co se týká výkonnosti dospělých.
Stačí se podívat na jména trenérů - tátové a jejich synci jsou trenéry
minimálně 2 týmů současně. Takhle to nefunguje nikde, jen tady.
Kde jsou doby, kdy tady trénovali pánové trenéři jako byli pánové Červený, Kutílek, Marhula, Volf, Hrádek, Prštický, Svejkovský, Straka, Barda a jiní. To se tady hrála běžně liga ml. i st. dorostu a z místních žáků běžně vyrůstali hráči pro tyto domácí dorostenecké týmy.
A dnes? Velká sláva, ml. dorost hraje ligu. Ale spočítejte tam hráče kolik
jich jako žáci hráli v Táboře a kolik jich jako žáci začínali v jiných městech. Nejsem si jistý tím, že počet domácích převyšuje ostatní.
Je to možná pouze můj osobní názor, ale zdejší hokej nesměřuje tím správným směrem. A směr určuje vedení jako takové. A domnívám se, že zdejšímu vedení jeho rozhodnutími nejde až tak o hokej, jako o profit z něho. Pokud si na to seženou peníze od sponzorů, budiž. Pokud je ale
podstatná část rozpočtu kryta z veřejných zdrojů, tak by měla být i veřejná odpovědnost a měla by mít prostor i veřejná kritika!!! Tady není. Tady je na kritiku pouze arogantní postup vedení formou cenzury, jako prostředku k obhájení svojí neomylnosti a správnosti směřování zdejšího hokeje. A pokud je někdo ve veřejných funkcích, tak se s kritikou jak veřejnou, tak i s kritikou přes sociální sítě musí umět vyrovnat. To ale není zdejší případ.
Pište sem, účastníci tohoto fóra formou ankety, zda si myslíte, že je trend vývoje hokeje v Táboře vzhledem k minulosti vzestupný, či sestupný.
Za mě sestupný.

Re: to Fanda HCT

(koli, 5. 9. 2018 17:31)

No ono vzestupný, či opak, toť otázka. 2010 se hrála 1.liga, pak kraj a okamžitý postup do 2.ligy. Pak pár let na výsluní, nyní krize... Ale nemyslím, že kvůli vedení se nevrací kmenoví hráči domů. On klub jim totiž nemá co nabídnout, tedy kromě 2.ligy. Tak se to pytlíkuje s hráči jak to jde.
A když jsem u toho pytlíkování, včera bylo vidět, kde je Brod a kde Tábor. Holt do Brodu se budou vracet hráči, kteří působili jinde, protože tam jsou jiný ambice, tím pádem se na jejich hru nechá koukat a baví je, chtějí něco pro klub, kde vyrostli, udělat. V tom si myslím, že je obrovský rozdíl třeba mezi Brodem a HCT...

Re: Re: to Fanda HCT

(příznivec hokeje, 5. 9. 2018 19:01)

Ano, hrála se první liga. A potom kraj. Ale proč? Protože to nemělo systém.
Natahali se sem hráči a trenéři za velké peníze, kterým bylo jedno kde působí. Hlavně že to sypalo. No a dopadlo to tak, že klub pod "managerským" vedením jistého pána, také bývalého hokejisty, skončil
v těžkých dluzích.
A proč v HB jsou ambice a tady ne? Hráči nejsou blbí. Oni moc dobře vědí
jak je klub řízen a potažmo vědí o toku peněz! Je přirozené že se každý bude rád vracet do organizace, kde je s ním slušně nakládáno. Nikdo z nás se nebude vracet do hospody, kde mu načepují pivo pod míru a ještě na něj bude čekat čtvrt hodiny. Vše se tedy odvíjí od řízení firmy.
Mimo jiné : Momentálně jsem na internetu četl článek o problémech Ester Ledecké s lyžařským svazem. A její táta tam poznamenává, že mu nejde o výši dotací pro dceru, ale jde mu, cituji, "aby svaz zprůhlednil své financování, abychom všichni viděl kam peníze tečou. A že předseda svazu nabídne rezignaci. Jestli je frajer, tak to udělá. Spíš se ale bude funkce držet zuby nehty. Jako pijavice na toku státních peněz." Konec citace. Docela ho chápu. On totiž moc dobře ví, že na penězích pro sportovce se celkem úspěšně přiživuje spousta funkcionářů a bafuňářů.
Nápadně mi to připomíná paralelu s jistými nejmenovanými kluby v jiných sportech!!!! Zkrátka sport je druhořadý. Pro mnohé zůstává prioritou osobní profit. Proto je náš sport a hlavně velké sporty jako jsou hokej a fotbal - protože do nich teče nejvíce veřejných financí a jsou tak snadným
zdrojem manipulací - v mezinárodním měřítku tam kde jsou.
Nemáte, ostatní zde píšící, takový pocit jako já? Nepřipomíná vám to systém řízení v nějakých nejmenovaných klubech? Mě ano!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74

následující »