Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(husyta, 7. 3. 2018 16:54)

p.P.Šácha ale vůbec, vůbec nepochopil realitu. A od toho se vše odvíjí. A není sám, takových šiřitelů bludů je okolo něj dost a dost. A jsem zvědav, na oficiální stanovisko HC, na totální propad mužstva.

Re: Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(Max, 7. 3. 2018 19:37)

Tak už se můžeme těšit na novou sezónu. Jako trenér Jarin, manažer HC Příznivec hokeje a asistent a současně vedoucí mužstva Husita. Všichni jsou to hokejový odborníci, seženou dostatek kvalitních hráčů, protože sehnat finance pro ně není problém. Zavedeme znovu fórum. Jen tam bohužel nebude mít kdo psát, protože jediní současní přispivatelé budou ve vedení klubu a stejně nebude co kritizovat, protože oni ví, jak na to. Bude u nás hrát patnáct extraligových hráčů a budeme hrát pořád na špici. Do ochozů bude chodit kolem 3000 spokojených fanoušků. Kdyby to tak nebylo, tak okamžitě odstoupí, protože jsou přece soudní. No už se moc těším,

Re: Re: Táborští bojovníci jedou na jih Moravy............

(michal, 7. 3. 2018 20:53)

Naprostý souhlas s Maxem. Uvidíme co nám borci předvedou. Do 3let titul v extralize je minimum a to se držím při zemi.

chudak matušík

(granátník, 7. 3. 2018 20:36)

chudák matušík, co s timhle ma asi delat

Re: chudak matušík

(Fanda hct, 7. 3. 2018 20:45)

Sebrat se a jít o dům dál

výjezd

(fanda, 7. 3. 2018 6:40)

Kdo jedete do M.B.?

Re: výjezd

(jája, 7. 3. 2018 9:00)

Sorry jako, dnes nestíhám Mladou Boleslav, protože musím kousek vedle, do Mnichova Hradiště, takže příště, jestli nějaké příště bude. Ale cestu do Milevska znám jak své boty.

Re: výjezd

(příznivec hokeje, 7. 3. 2018 9:45)

Kdo jede? Družina bojovníků a neodvolatelných. A možná ještě pár masochistů kteří rádi trpí pohledem na předváděnou hru.

hodnocení posledního zápasu

(nejsem robot, 5. 3. 2018 21:36)

Za mne palec nahoru! Vsazeno=výhra.
Jediné malé mínus - měl jsme vsadit víc.
Škoda, že to končí.

Re: hodnocení posledního zápasu

(jája, 6. 3. 2018 10:50)

Nepochopil jsi situaci. Nic nekončí, naopak, teď začíná to správné rodeo. Budeme bojovat, o každý bod, každého diváka, každou korunu do rozpočtu. Nabereme ještě více funkcionářů, rozšíříme střídačku, na úkor VIP sektoru, aby se tam činovníci vešli, už teď jich je více než hráčů. A bude boj, boj o poslední místo v II.lize, to je naše vize.

Re: Re: hodnocení posledního zápasu

(příznivec hokeje, 6. 3. 2018 12:46)

Jsem zvědavý kolik sponzorů a kolik prostředků do tohoto bordelu bude
ochotno investovat do příštích sezón, pokud nedojte k nějakým změnám.

Re: Re: hodnocení posledního zápasu

(nejsem robot, 6. 3. 2018 16:55)

Fuj to je hanlivé, co píšeš. Myslím, že vedení prozíravě bere část sponzorů přímo na utkání a mohou s nimi sledovat utkání "ot ledu". Asi by mi nevadilo kdyby celá východní tribuna byla VIP a pro sponzory.

realizační tým

(holan, 5. 3. 2018 21:24)

Táboráci,kolik tam máte těch lidí na té střídačce??to byla samá modrá čepička s bílou bambulkou..Tam nebylo ani místo pro hráče..To se tady všechno platí??Jinak hra zoufalá,tam není hráč který by zavezl puk do třetiny a něco v klidu vymyslel..Mor.Budějky jsou silovější a mají zkušený tým.myslím že ve středu je po další sezoně..No je třeba dát hlavy dohromady a povolat dalšího člověka do realizačního týmu,,je na to málo lidí""na straně soupeře jeden člověk a další dva co otvírali střídačku,,no a vlastně jim to stačí..ne jak v Tá..

hc tabor

(jarin, 5. 3. 2018 21:20)

Tak jsem se vrátil ze zřejmě posledního letošního hokeje a musím říci,že to byl velmi smutný pohled na naše trosky. Ač jsem nečekal žádný zázrak,tak toto byla veliká tragédie. Žihadla se ani nesnažila hrát hokej ,věděli,že jim předváděná hra bude na body stačit,ani se zřejmě nezpotili. Náš projev na úrovni takového lepšího krajského přeboru,fakt smutné. Zaplať pánbůh,že to letošní trápení končí,ale mám vážné obavy,co bude příští sezónu. Snad se najdou prostředky a podaří se přivést nějaké kvalitní hráče a doplnit současný kádr. Je to o penězích. Nebudou prachy,nebude hokej,to je jednoduchá rovnice. Tak zdar snad v lepších časech.

Furt stejně písnička

(Ko, 5. 3. 2018 21:10)

Furt stejný...šílený chyby v obraně, střelba to je taky kapitola sama pro sebe a to samý s přesilovkama, ty hrajem furt stejně takže není těžký aby se na ně soupeř připravil...

hodnocení sezóny

(nejsem robot, 4. 3. 2018 19:20)

Já bych zhodnotil uplynulou sezónu:
+ tým podává stabilní výkon, že na něj jde dokonce i dobře sázet
+ moc lidí se nemačká v hledišti
+ všichni jsou spokojený
- asi jen to, že se na "to" nadá dívat
Takže za mne je to dobré a co bude do budoucna - uvidíme (tedy ti skalní, já ne).

názor "experta" z vedení

(příznivec hokeje, 4. 3. 2018 16:54)

Tak jsem si přečetl ve zpovědnici odpověď p. Voleny na dotaz JOSEHO.
To je opravdu fundovaná odpověď, hodná člena vedení HCT! Cituji : "Z hlediska kvantity je hráčů dost a kvalita je často nedostupná. A jednání jsou složitá". To se p. Šácha mohl rovnou zeptat vrátné na zimáku a řekla by mu to také!
Nevím také, proč se všechno zintenzivňuje až na konci sezóny. Asi proto, že se vesele spalo na vavřínech a v lednu a únoru přišel budíček.
Na konci nepovedené sezóny není totiž potřeba řešit doplňování týmu hráči na hostování. Intenzivně je třeba hráče vyhledávat před sezónou, kdy týmy z vyšších soutěží uzavřou soupisky a vyjednávat s nimi o hráčích na přestup pro stabilizaci kádru. Třeba o těch hráčích, kteří se tady během této sezóny objevili na hostování. Na to tady ale nejsou finance a odpovídající kvalitu si tady nejsou schopni vychovat.
Takže ať manager neblbne lidi a na rovinu řekne jak se věci ve skutečnosti mají.

zmar a bída

(husyta, 4. 3. 2018 14:05)

A velké lži o této sezoně začali již v době letní přípravy, vědouc o tom, že realita je zcela jiná, než se navenek prezentovalo a aby byl klid, bylo zcela účelově uzavřeno fórum. Od té doby nic dobrého nevzešlo, vyjma krátkodobých posil. Ty už dávno nejsou, nejsou ani jiní dobří hráči, zůstal zde zmar a bída. A mám docela obavu, že příští ročník již nebude o II. lize, spěje to k tomu mílovými kroky.

k situaci

(příznivec hokeje, 4. 3. 2018 11:32)

Hokej se tady v poslední době dělá špatně. A to od mládeže až po "A" tým. Za poslední roky se tady nevychoval solidní hráč použitelný pro vyšší soutěž než je II. liga. Jsou tady pouze výjimky že několik hráčů původem z Tábora hraje různě po republice nejvyšší juniorskou soutěž (např. Pastyřík a Vápeník v K. Varech), ale nejsou to ve svých týmech žádné hvězdy a po dovršení juniorského věku skončí znovu maximálně někde ve II. lize.
Ostatních pár mladých odchovanců co zde zůstali, očividně herně nemá ani na II. ligu a hrají víceméně proto že jejich tatíci jsou kamarádi neodvolatelných nebo jsou členy vedení či trenéry v HCT. Hraje se tady přece za peníze a neschopnost jedince se v kolektivním sportu snáze zamaskuje. Zákonitě tím ale utrpí tým jako celek - od kvality herního projevu až po různé argumenty mezi samotnými členy kolektivu, vztahů
hráč-hráč, hráč-trenér apod. Např. i tímto, mimo jiné, lze doložit migrace
hráčů v poslední době.
Podobná "kvalita" odchovanců je i v KP u "B" týmu, o čemž svědčí to, že se neprobojovali ani do vyřazovací části. A nejsmutnější na tom je to, že tam trénuje profesionální trenér, který pracuje i u dorostu a tam by si měl právě hráče pro "B" v KP tým vychovávat!! O výchově pro "A" tým nemluvím, na II. ligu tito hráči prostě bohužel nemají!
Takže když to všechno shrneme, tak zde není prakticky možné v současné době a bohužel možná ani v budoucnosti sestavit nějaký stabilnější a trvalejší kádr nebo osu mužstva z vlastních odchovanců a kvalita mužstva na kterou jsme v minulosti byli zvyklí bude závislá jenom na případných příchodech hráčů na hostování.
Ale hostování je jenom momentální řešení problémů a pro nějakou koncepci, stabilizaci týmu a vizi do budoucna nemá valný význam. Je to pouze to, že hráč je dneska tady, zítra jinde a sám pořádně neví kam patří. O velkých penězích za cesťáky vůbec nemluvím.
O přestupech nemá cenu hovořit, protože ty se při dnešní nabídce hráčů
a jejich cenách Tábora a prakticky ani jiných druholigových týmů netýkají. Postoupit do vyšší soutěže stejně nikdo nemá zájem a tak je lepší si těch pár korun získaných od sponzorů a z větší části od daňových poplatníků v rámci městských dotací rozdělit mezi sebou. Vždyť ono je prakticky jedno, jestli v tak stupidní soutěži jakou II. liga v současnosti je
se hraje na špici nebo na chvostu. Ať tak či onak, tato soutěž stojí vzhledem ke své kvalitě neúměrně mnoho prostředků - viz realizační tým u "A" týmu HCT - na lavici a okolo ní se jich tam motá víc než hráčů! Dva lékaře nemají na střídačce ani extraligové týmy! Pokud to ale dělají zdarma ( o čemž pochybuji ), tak OK, slouží jim to ke cti.
Pro veřejnost by bylo asi zajímavé a pro mnohé šokující, kdyby se po sezóně transparentně zveřejnila detailní výdajová stránka týkající se "A" týmu! Divím se, že na městě ji nikdo vzhledem k poskytnutým městským dotacím nepožaduje. A nikdo ať mi tady neříká, že tyto dotace jdou výhradně na mládež!! To si může myslet jen hlupák!
Závěrem lze tedy konstatovat, že nejdůležitější je fakt, že se současným stavem v oddílu je spokojená jeho správní rada. Vždyť tento stav je vizitkou její práce, tak jakápak sebekritika a kálení si do vlastního hnízda.


Re: k situaci

(pravda, 4. 3. 2018 13:57)

jenom pro doplneni. nedavno jsem se tady ptal proc hraji P. Zayml a L. Jindra za David Servis a kdyz mi nikdo neodpovedel tak jsem patral a zjistil ze P. Zayml skutecne pracuje v C.B ale L. Jindra hraje za juniorku JIHLAVI a do David Servisu ma pouze stridave starty. M. Pastyrik z K.V ma stridave starty do HCT , P. Vapenik z junirky K.V nevim a jeste hraje v juniorce SLAVIE obrance D. STARK ale take vice nevim


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101

následující »