Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MB

(kopřík, 25. 9. 2018 16:45)

Za MorBudky ve středu už nebude hrát Peter Púcher, ukončil hráčskou kariéru.
https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1025748-konec-jeden-z-nejlepsich-cizincu-extraligy-a-slovensky-mistr-sveta-se-louci.html#hp-sez

Re: MB

(..., 25. 9. 2018 17:46)

jde hrát za Vajgar :)

Re: MB

(koli, 25. 9. 2018 18:35)

Jo, na každýho výbornýho hráče dojde... bohužel.
Já jsem jen zvědavej, jestli se MB chytnou na nás, nebo jestli budeme mít nějaký(alespoň) 2 body???
V kuolárech se proslýchá něco o penězích, kladný čísla to zřejmě nebudou... Nemůžu ani naznačit, ale můžu o tom spekulovat.

A přípravky vyhrály?

(příznivec hokeje, 24. 9. 2018 8:13)

Netrpělivě očekávám, až tiskový mluvčí klubu zveřejní, jestli tento víkend vyhrály alespoň přípravky. Muži"A", muži "B", extraligový dorost - 0 bodů. Přitom takový aparát kolem nich, kapacity na trenérských postech v dostatečných počtech, vše zastřešeno kvalitním vedením, obstarávajícím finance v potřebném množství, jasně vytyčené cíle kam do budoucna oddíl směřuje, jednání s hráči na nejvyšší úrovni, prostě vše tak jak má být. Co si tedy jako diváci přát více? Snad už jenom to, aby nás občas potěšili vítězstvím nebo přinejmenším předváděnou hrou.
Nejdůležitější je, že jsou všichni okolo (oddíl, sponzoři, představitelé města jako generálního partnera, veřejnost a další) spokojení a není tedy nutné nic napravovat. Snad jenom více peněz od města, aby si zainteresovaní mohli zvýšit odměny, aby alespoň v tomto ohledu zachytili současný trend zvyšování mezd za kvalitně vykonávanou práci.

to Fanda HCT

(příznivec hokeje, 23. 9. 2018 17:59)

Odborníci s pohledem přes růžové brýle ti to nevysvětlí. Těm stačí že se porazil Písek a jsou blahem bez sebe. Za chvíli se budou tetelit nad tím, že se porazí Strakonice, Vimperk, Veselí, Soběslav atd.
Ono je ale vysvětlení jednoduché. Prostě dojeli zatím jen kousek východněji od Pejřimova a dostali bůra s nulou. Asi jim vedení zapomělo dát s sebou hokejky. Prostě dostali rozdílem třídy a to ještě nebyli dál na východ, ve Žďáru a na Moravě.
Ti klucí za to ale nemohou. Ti co tady zbyli, tak prostě hrají jen to, na co mají. Vedení svojí "koncepční prací" to dotáhlo k tomu, že se ještě před 2-3 roky konsolidovaný kádr rozpadl, díky přístupům, které naznačil Klestil. A nejsou si to schopní přiznat, proto to zdůvodňují časovou vytížeností, skloubením s prací a s rodinou a podobnými nesmysly. Jak to asi skloubí s prací hráči jiných mužstev? Takže to dovedli do takových konců, že se radují z toho, že porazí pouze týmy v rámci JČ kraje.
Ono je to ale v podstatě jedno. Peníze tečou a nevadí jestli jsi na špici, uprostřed nebo na konci. No a co více si přát že?
Ještě kombajnovi : Jasně že to jde těžko, pokud hraješ často v oslabení. Vyloučení ale plyne z toho - pokud tě tedy nechce rozhodčí zaříznout - že fauluješ po chybách svých nebo kolegů ve hře. A ty chyby pramení z nedostatku individuálních a herních dovedností, nedobře určené taktiky v zápase a dalších aspektů vyplývajících ze hry. Prostě pokud je soupeř jako celek nebo jednotlivec herně a dovednostně vyspělejší.
No nic. Budeme se těšit na středu. Třeba se zase já i ostatní co nekoukají přes růžové brýle něco dovíme. Možná třeba zase něco o magorech a blázincích. Že, Moko a jemu podobní.

Výhra 5:0 - Bohužel pro H.B.

(Fanda HCT, 23. 9. 2018 9:34)

Mohl by mi zde některý z těch odborníků, kteří po domácí výhře 6:1 jásali jak je opět vše růžové, vysvětlit včerejší výsledek? Já to moc nechápu. Přiznám se, že i když jsem v body moc nevěřil, tak trochu jsem v nějaký doufal. Ale prohra 0:5 ???
Nebo se zase ozvou až ve středu po předpokládané domácí výhře s M.B. ?

Re: Výhra 5:0 - Bohužel pro H.B.

(kombajnvpoli, 23. 9. 2018 10:04)

Tak s HB se prohrávalo prakticky vždy. Je pravda, že včera si gólově ani neškrtli, ale ono to jde těžko, když je někdo nonstop na trestný. Každopádně výhra s Pískem byla fajn a to mi nikdo nevezme.

Re: Výhra 5:0 - Bohužel pro H.B.

(nejsem robot, 23. 9. 2018 11:20)

Šlo by to vysvětlit i tak, že to bylo divácky atraktivní a že stačí jen poměr golů obratit, takže vlastně jdeme dobrým směrem a vše je v pořádku.

Diskuse

(Jan Klíma, 22. 9. 2018 15:05)

Zdravím táborské fandy z Havl. Brodu. Překvapilo mě, že odkaz ze stránek klubu na tuto diskusi zmizel. Nakonec se mi ji podařilo najít a sem tam si zde něco přečtu... Tak doufám, že né jen Morava vám bude důstojným soupeřem...

Výsměch

(kombajnvpoli, 20. 9. 2018 20:50)

Člověk se nestačí divit, co tu kdo píše. Na co si to hrajete? Potřebujete ukázat, jaký jste všichni rozumbrady? Jděte si stoupnout támhle na střídačku, nebo převzít tým v roli manažera. Koukejte, jak vás zasypávají nenávistné komentáře a zkuste se tomu jen zasmát. Tým prochází určitou obměnou, je v určitý fázi fungování, kdy musí bejt každýmu jasný, že v tuhle dobu to neni na nejvyšší příčky, ale touhle fází někdy projde každej tým, ať je sebelepší. Místo toho, abyste byli rádi, že máte kam ve středu a v sobotu jít zafandit, popít, kouknout na hokej jinak, než v telce, tak tu budete frflat. Já musim říct, že ač Písek není tým top kvalit, výhra se počítá. Krásně bylo vidět, jak tým dokáže pozvednout jeden hráč, osobnost. Uvidíme, jak to bude dál.

Re: Výsměch

(Fanda HCT, 21. 9. 2018 9:35)

Tak mě osobně ke spokojenosti stačí tato diskuse. Ale pro ty, kteří by si rádi šli stoupnout na tu střídačku, případně chtěli převzít tým v roli manažéra - je to opravdu tak jednoduché?

Můžeš zde napsat, jak se to dělá???

Protože jak jsem se zde dočetl, tak prý mezi sebe zdejší manažeři asi jen tak nikoho nepustí. Nevím?
A nebo jsi jen další rozumbrada? Pak jsi tady správně, protože právě o tom takovéto diskuse jsou.
A nenávistné komentáře? To snad ne. Spíše frustrované. Podívej se na nějaký klub, kde to funguje. Kromě výsledků na ledě se vedení se snaží i o komunikaci s fanoušky. V Táboře se od diváků úplně odtrhli. Zrušili diskusi, zpovědnice - to není ani trapná náhražka. Letos neudělali ani tradiční předzápasovou tiskovku, či setkání s fanoušky. Prostě NIC. Dokonce zrušili i odkaz z ofiko stránek na tuto diskusi (o kterém ani nevěděli, že ho tam mají :) ). Mě osobně ani nevadí ty lidi, kteří to dělají, já bych to lépe neuměl a ani dělat nechtěl. Mě akorát vadí, že oni to dělat chtějí a že to nedělají dobře.
A to, že výsledky jsou zatím takové jaké jsou, to bych zkousnul. Prostě zaspali a já zatím doufám, že se to zlepší.

Re: Výsměch

(Jenda, 21. 9. 2018 15:15)

Tím chceš říct, že když člověk, který v organizaci působil 5 let, znal to z druhé strany než většina z nás, napíše, že problém HCT není v hráčích ani v trenérech ale ve vedení, že si to vymýšlí?
Již to zde zaznělo, Tomáš Klestil to řekl na plnou hubu a zkrátka to jen potvrzuje to co tu šušká... a když ti to napíše někdo takový otevřeně, na plnou hubu do novin tak na tom asi něco bude....

Re: Re: Re: Výsměch

(Fhct, 21. 9. 2018 18:49)

A ty jsi ...

Re: Re: Re: Re: Výsměch

(Kuk, 21. 9. 2018 20:03)

Ty jsi kousek

Re: Výsměch

(Moko, 21. 9. 2018 16:11)

Přesně na toto fórum píše 5 lidi max většina píše normálně ale jeden to nemá v hlavě v pořádku příznivec hokeje to neni žádný příznivec jen pomlouva a mentalne zaostává za ostatníma je to magor a patří do blazince

Re: Výsměch

(příznivec hokeje, 22. 9. 2018 12:18)

Kombajne, máš pravdu, že je dobré zajít na hokej, zafandit, popít atd....
Je ale nutné si uvědomit, PROČ tým prochází obměnou a momentálně se v této fázi nachází. Jenom to konstatovat bez uvedení příčin je o ničem.
Je třeba upozornit na to, proč odešlo nebo skončilo tolik hráčů v tak krátké době, že došlo k tomu že v tuto dobu to není na nejvyšší příčky.
Každému to jasný být nemusí jak píšeš.
Pohádkám vedení o pracovním vytížení, vztahům k rodině, k dojíždění a já nevím k čemu všemu může věřit jenom naivka. Ano u některých to tak být může. Ale jak naznačil Klestil, tak je to dost pochybné.
Vina je tedy spíše na druhé straně barikády než v hráčích samotných.
A to je systém vedení. Ti hráči z Tábora třeba odešli jinam. Tam jim vedením popisované argumenty nevadili?

Moko, Fhct, Kuk, Taky příznivec hokeje, Příznivec

(příznivec hokeje, 22. 9. 2018 11:49)

Všem píšícím na tyto stránky. Na příspěvky pod uvedenými nicky nereagujte.
Jedná se o jednoho a toho samého zoufalce poplatného vedení, vystupujícího pod různými nicky aby vytvořil dojem, kolik lidí za vedením stojí a souhlasí s jeho stylem řízení.
Tyto nicky jsem tady viděl až nyní, dříve sem nikdo pod takovými nepřispíval.
Zřejmě jde o člověka, který má vymytý mozek ze schůzí vedení.
Při jeho nízké inteligenci, si tento rozumbrada nebyl schopný ani povšimnout že já ve svých glosách nikoho neurážím. Já jenom kritizuji.
Kritizuji systém vedení oddílu, bez urážek typu "mentálně zaostalý, je to magor a patří do blázince apod.
No alespoň vidíme, jací lidé jsou jim oddaní.
Snesu věcný, nesouhlasný argument na mé příspěvky. Takovým příspěvkům jako napsal Moko se však s chutí zasměji, protože se jedná o člověka bez vlastního názoru, který není schopný smysluplně argumentovat a při svém nevím jak vysokém IQ je schopný pouze k argumentům typu posílání magorů do blázince.
Jinak pouze hráčům přeji , aby jim to večer v HB vyšlo.

potrefené husy

(příznivec hokeje, 20. 9. 2018 7:51)

Potrefené husy se konečně ozvaly.
Jsem rád, že toto fórum pravidelně navštěvují ti kritizovaní. Příspěvky "Příznivce" a "Taky příznivce hokeje" jsou toho důkazem - pokud to tedy není jeden a ten samý hrdina, který byl do začátku přípravy až do dneška někde zalezlý. Jen se jednou vyhrálo a už mu vyrostl hřebínek kohoutkovi. 100% nějací hrdinové (hrdina) z vedení.
Proč tedy Klestil, který se tady měl "hodně špatně" odešel? A co vedení za ty roky předvedlo? Akorát sestupnou tendenci úrovně místního hokeje. Ty kuliferdo. Porazil se Písek a už jste na koni. Pokud je pro vás měřítkem Písek, dobře vám tak. Pro vás je to záruka toho, že jste na správné cestě.
Nejste. Měřítkem musí být soupeři aspirující na vyšší cíle. Ne tedy Písek nebo Pelhřimov. Nebo se tady hokej hraje jenom proto, aby jako cíl bylo vytyčeno poprání se o play-off? Vždyť ono to ale stačí. Peníze z dotací plynou stejně, ať se hraje co se hraje.
Takže "taky příznivče hokeje", konečně jsi po první výhře vylezl z nory a ve svém článku 6:1???.... jsi ironicky "zrekapituloval" fakta, která tady již dlouhou dobu uvádím. Takže gratuluji. Jenom mě mrzí, že jsi s tím čekal do doby než se prvně vyhraje. Dříve jsi odvahu neměl? Škoda. Přesto jsem rád, že jste se vy, kterým je tato kritika adresovaná konečně ozvali. Je to důkaz toho, že toto fórum neignorujete. Přesto, že jste ho pro širší veřejnost preventivně stáhli z ofi stránek, aby nepodrývalo vaší autoritu.
Pokud tedy nějakou u někoho náhodou ještě máte.

Re: potrefené husy

(Příznivec, 20. 9. 2018 9:33)

Ty jeden kuliferdo, konečně jsi to vše tak dokonale pojmenoval a analyzoval. Je vidět, že tady jde už o téměř hotového, dokonalého kritika, zároveň i erudovaného odborníka, který o táborském hokeji ví téměř vše. Jenom se divím zdejším bafuňářům, že už se po těch všech vašich neopodstatněných nařčeních a špinavostech pod rouškou anonymity, na to nevykašlali. Možná je to asi proto, že do složitého kolotoče provozních záležitostí klubu vidí, a tím i predikují, jak by to tu s hokejem brzy dopadlo. Jestli dovolíš, vzhledem k tomu, že nemám čas se zabývat píč.....ma, jako někteří, na čas se odmlčím. Pokud se mi však do budoucna bude některý z vašich (samozřejmě i tvých) perlivých příspěvků líbit, zase se pravděpodobně ozvu, abych mu dal like pro další pozitivní rozvoj táborského hokeje. Měj se, ty jeden kuliferdo.

Re: Re: potrefené husy

(Fanda HCT, 20. 9. 2018 12:10)

Já osobně doufám, že se hlavně ozveš i po prohraném zápase (možná budeš mít příležitost už v sobotu?) a že dokonale pojmenuješ a zanalyzuješ příčiny té prohry, abychom to pochopili i my neodborníci, kteří toho o táborském hokeji neví skoro nic a kterým se zdá, že za současnou situaci může špatná koncepční práce vedení.
Protože kdyby nám to někdo řádně vysvětlil, tak bychom se snad do budoucna mohli vyhnout těm neopodstatněným nářkům a špinavostem…
I hráči a vedení potřebuje vědět, kde udělalo chyby, aby se z nich mohli poučit. A to my tu bez tebe zjevně nezvládneme.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74

následující »