Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: POZOR! agenti vedení

(Fanda HCT, 14. 3. 2018 23:10)

Já osobně bych je také tipoval na vedení či blízkou přízeň. Ale vůbec mi to nevadí. Ať se vyjádří alespoň tady, když to neudělají na ofiko stránkách. A že sledují tuto diskusi je jasné i z článků na webu a ze zpravodajů.
A mimochodem, těm informacích, které tu uvádí "příznivec hokeje" se dá věřit. Už jen proto, že žádné ofiko stanovisko neznáme.

Kofolákovi

(Příznivec hokeje, 16. 3. 2018 18:31)

Trapní jsou Tebou obdivovaní kámoši z vedení HCT. Ti se neobtěžují něco napsat nejen mě, ale dokonce ani na svojí oficiální stránku. Jim stačí
pouze to, že tam dají fotku celého svého ansámblu (ansámbl = herecký spolek) a aby se neřeklo, tak naoko poděkují svým fans. To si dělají z lidí p.... ne? Lidi nezajímá nějaká fotka, lidi zajímají fakta!
Budiž jim omluvou to, že zřejmě neúnavně shánějí peníze a hráče na příští sezónu nebo se ještě nestačili probudit z tvrdé reality. Nebo že by byli zapšklí z předváděných výkonů a smýšleli takovou dobu historky, kterými tyto výkony budou zdůvodňovat veřejnosti?
No, hlavně aby to byly historky věrohodné, abych se tady neztrapňoval
sám!!!

Re: Kofolákovi

(fanda, 17. 3. 2018 11:20)

Velmi se ti to daří

Re: čas, to je oč tu běží

(husyta, 12. 3. 2018 15:49)

RE: štafeta? Nikoliv, čas, to je oč tu běží.

Re: Re: čas, to je oč tu běží

(fanda, 12. 3. 2018 20:40)

Trapné, ubohé ...

čtvrtfinále

(Koli, 11. 3. 2018 20:57)

No tak titulek na stránkách, kde zakázali fórum, o čtvrtfinále 2.ligy mě tedy opravdu nebere... To fakt není žádná zpráva o prvním mužstvu, než tohle jako nějaká náhražka čehosi, co si každý může dohledat, když o to bude stát?

oprava dat k uvedenému příspěvku

(příznivec hokeje, 10. 3. 2018 9:00)

správně má být 7.1.2018 a 21.1.2018

POZOR! agenti vedení

(příznivec hokeje, 10. 3. 2018 8:52)

Stále nabývám silnější dojem, že Kofolák a Max jsou ve vedení HCT nebo
alespoň jeho mluvčí.
Také jsem hledal Tvoje příspěvky, milý Maxi. Od 24.1.2016 na straně 18
je další příspěvek až 4.11.2017. A počátek listopadu je cca datum, kdy byla zrušena diskuze na oficiálním webu. Od této doby je první příspěvek
Maxe až 7.1.2017 a Kofoláka dokonce až 21.1.2017. První příspěvky tedy v době, kdy začala oblíbená táborská lodička pomalu, ale jistě klesat ke dnu! V té době totiž začala pro ně být stále silnější kritika veřejnosti již neúnosná, takže se potrefené husy ( spíše kohouti )začaly ozývat. Do té doby totiž nosili tito kohoutci hřebínky hrdě nahoře a bili se do hrudi, plácali po ramenou a spali na vavřínech.
Správně, milý Maxi, že jsi koukal a usilovně hledal moje kladné příspěvky
a nic jsi nedohledal!! Ty příspěvky, některé i kladné nebo neutrální většinou ale, a to přiznávám, kritické, byly totiž publikovány na oficiálních
stránkách HCT, které jste po vzoru totality nejprve cenzurovali a následně
úplně zrušili, ve jménu dobré pověsti HCT!!!
Štěstí, že se HCT nedostal přes první kolo je na vaší straně. Jinak byste
měli ramena samou modřinu. A témata vám nedojdou nikdy, protože ve vašem podání se dá i bič uplést z ho...!! Mě témata možná dojdou. Ale
to až v době, kdy mě neomylní zblbnou svými postoji a ve smyslu že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Tak jak se to stalo vám už nyní!

Moje doporučení - choď v Táboře na hokej. Podívej se na střídačku, zajdi do VIP, všude je tam spousta neomylných funkcionářů, budeš tam mezi svými. Věřím že mimo neschopných odchovanců uvidíš i dobré hokejisty.
Kdyby jsi nevěděl, tak jsou to ti na hostování. Neomylní Ti řeknou, že nejsou placení z veřejných financí ale pouze z peněz od sponzorů, které neustále v potu tváře shánějí. Pokud se budeš držet mého doporučení, budeš vše vidět růžově. Budeš se rozesmávat, jak se kritici rozvášňují,
budeš bez starostí. Soudní lidé Ti tady potom odpoví kdože je tady
zoufalý.

to kofolák

(příznivec hokeje, 8. 3. 2018 15:46)

Pokud neumíš diskutovat v mezích slušnosti, tak sem raději nic nepiš Ty!
Protože jinak dáváš všem jasně najevo, že máš chování a smýšlení podobné jako Tebou správně kritizovaní Alcoboys s vysokým IQ.
O všem všechno zdaleka nevím, ale vím zcela přesně, že bez dotací
od města by se tady hrál nanejvýš KP !! Proč si myslíš že odešel pan
Smrž od FK Táborsko? Jestli to nevíš, tak já Ti to povím! Odešel proto,
že hokejoví činovníci vyžebrali na městě na svoji činnost díky svojí lobby od městských zastupitelů o něco více peněz z veřejných prostředků než
fotbalisté! A Smrž protestoval tím jak je možné, že na druhou nejvyšší fotbalovou soutěž se přiděluje méně než na třetí nejvyšší soutěž hokejovou. Fotbalové vedení FK Táborsko si s tím ale na rozdíl od vedení HCT dovedlo poradit. I když na úkor toho, že rozpustilo "B" tým a dalšími úspornými opatřeními. Svoji výkonnost a kádr ale stabilizovali!! HCT se může akorát "pochlubit" tím, že vypadli v prvním kole play off. O nějaké stabilní výkonnosti a kádru v průběhu sezóny nemůže být řeč!
Takže opět přijde na řadu žebrání na městě, aby se peníze vyházely do
pochybných projektů jako je "B" tým v KP (mimochodem - neznám mužstvo II. ligy, které vlastní "B" tým, mimo Tábora! ) a na odměny pro
přebujelý tým expertů "kvalitně pracujících" pro oddíl HCT. Očividně podle hesla kamarád taky rád!!!!
Ano jsem příznivec hokeje a sportu všeobecně. Mám ale problém respektovat něco nebo někoho kdo na veřejnosti vystupuje ve smyslu, že všechno je OK i když sám dobře ví že tomu tak není a nemá tu čest a svědomí vyvodit z toho důsledky.
Tak a teď mě tady můžete dát čočku, co hrdlo ráčí, vy bezmezní, skalní obdivovatelé neschopných neodvolatelných!!!

Re: to kofolák

(Kofolák, 8. 3. 2018 15:57)

Diskutuji s tebou podle mě až moc slušne, na to jak se vyjadřuješ

Re: to kofolák

(kopřík, 8. 3. 2018 17:44)

Jen technická na okraj - v krajských přeborech vidím Kobru Praha B, Pelhřimov B, Klatovy B, Sokolov B, HavlBrod B, Porubu B, Nový Jičín B.

Re: Re: to kofolák

(Kofolák, 8. 3. 2018 18:00)

Ano, děkuji za doplnění. Nějakým nedopatřením se mi odeslala jen jedna věta z celého srdceryvného výlevu pro příznivce

Re: Re: to kofolák

(xy, 8. 3. 2018 18:47)

Je tam jedna chybička, kopříku. Pelhřimov má v KP mužstvo C, 24 zápasů za sezonu a 24 proher, to není Béčko !

Re: Re: Re: to kofolák

(kopřík, 8. 3. 2018 20:29)

:-)

konec sezony, lepší zítřky?

(Koli, 8. 3. 2018 19:56)

Tato sezona byla rozjetá velice dobře a myslím, že moc lidí to ani nečekalo vzhledem k tomu, jaká byla skladba mužstva. Pak ale odešli tahouni a druhá polovina už byla jalová. Ani už nevzpomínám, jestli byly daný nějaký cíle...
Podle mě je chyba a alibismus, když se dávají cíle před sezonou jako ,,chceme být do čtvrtého místa, pak jít co nejdále...". To jsou nic neříkající a nezavazující cíle. V sezonách, kdy postupoval do první ligy Přerov a F.Místek jsme měli na postup i my. Ač ryzí amatéři, hráli jsme špičkovej hokej a byli tu špičkový hráči. Proč tedy - uvidíme, pokud postoupíme tak to budeme řešit?
Pokud chci postoupit, musím na tom pracovat daleko dřív, ne až co kdyby náhodou. Tady se postoupit nechtělo a chtít nebude.
Takže hokejkám díky za to, že jich neodešlo ještě víc a dohráli to až do konce, za mě hoši děkuji.
Rád si přečtu vyhodnocení sezony a cíle do té následující. Hlavně jsem zvědav na skladbu mužstva.

Fikce či realita, realita či fikce?

(xy, 8. 3. 2018 16:26)

Posledních 17 zápasů HCT v řadě s výsledkem 2x výhra HCT v základní době, 1xvýhra v prodloužení a krásných 14 proher. Tomu říkám forma jako hrom......... A na dokreslení včerejších iluzí:„Jsem hrdý na to, co předvedlo naše torzo. Bojovalo a hrálo naprosto úžasně. Dojalo mě to, mám ty kluky rád. Nevyhrál lepší tým, ale šťastnější,“ řekl kouč Tomáš Matušík.

ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili

(MAX, 8. 3. 2018 13:15)

Příznivec hokeje se opět rozvášnil. Nejvíc mě rozesmálo, jak reagoval na můj včerejší příspěvek a psal o zoufalosti a ještě víc mě pobavila ta část o proplácení cesťáků, protože on určitě příští tým postaví na domácích odchovancích a ušetří spoustu finančních prostředků.

Ještě jsem koukal, kolik kladných příspěvků napsal o týmu, když se pohyboval dlouhou část sezóny do třetího místa, ale nic jsem nedohledal. Pro něj je štěstí, že se tým HC přes první kolo nedostal, protože jinak by mu došly témata.

Jeho největší problém jsou dotace od města, o kterých určitě vše ví a určitě ví, kolik stojí jednotlivá utkání, hráčská výstroj, doprava, rozhodčí a vůbec vlastní činnost klubu.

Moje doporučení je - nechoď na hokej v Táboře a ušetříš si spoustu starostí. Choď do parku, tam nebudou žádní funkcionáři, žádné dotace od města, žádní špatní hokejisti.

Takže, kdo je tady vlastně zoufalý ?

Re: ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili

(nejsem robot, 8. 3. 2018 15:31)

Zoufalej je tu výsledek a Šáchovy kecy: "...uhasínající osmifinálové naděje nerozfoukal, ale hráči od Jordánu se za něj nemusejí ani na vteřinu stydět."
- škrábale, fakt ani na vteřinu???
"Hoši, děkujem,“ znělo z části ochozů, kde sídlila skupina táborských fanoušků. Ta po celých šedesát šest minut hry svůj tým neúnavně povzbuzovala..." -Tomu někdo věří, že fakt celý tři třetiny ::neúnavně:: ani na chvilku nepolevili? Vždyť už tady v Táboře bylo ve třetí třetině skoro ticho a poslední čtyři minuty se už jen lidi chytali za hlavu.

Píše beletrii a ne to, co se dělo, ale co se stát mohlo, kdyby.... Bohužel je to jen obrazem HCT a jejich doktríny "pravdy". Asi to tak má být!

ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili.....

(příznivec hokeje, 8. 3. 2018 10:00)

Ano p. Šácho, za tečku sezóny se možná stydět nemusí. Ale za celou sezónu by se měli chytnout společně s realizačním týmem a vedením za ruce a lézt kanálem, aby na ně nebylo moc vidět. Věřím ale, že vy všichni
nesoudní jste schopní navrhnout je opět na ocenění mezi nejlepší kolektivy okresu Tábor. Jen tak, ze setrvačnosti.

Mimořádně obětavé výkony se mají podávat v průběhu celé sezóny, ne až v posledním zápase. A pokud tomu tak není, tak sezóna dopadne tak,
jak dopadla tady. Zřejmě ale asi byly ze zbytku peněz vypsány mimořádné prémie ( nebo se široce rozvětvená realizační partička zřekla části svých prebend ve prospěch hráčů ), aby se kritikům zacpala huba
a částečně se před veřejností vylepšila image všech odpovědných.
Vždyť na další sezónu bude zase od města z veřejných peněz dost dobrá dotace. Je přece před komunálními volbami a nikdo z kandidujících si nás proto nemůže rozhněvat. Navíc to máme pojištěné svým člověkem v zastupitelstvu. Takže se opět přiživíme, abychom se znovu mohli mezi sebou podělit ať se daří nebo ne.

Nevím také proč zdůrazňujete, že mezi fanoušky Žihadel a Kohoutů vládla
naprosto přátelská atmosféra. A proč by podle Vás neměla vládnout?
Mezi civilizovanými lidmi se to předpokládá. Pokud na to nejste v ochozech ZS v Táboře jako představitelé oddílu zvyklí a pouštíte do nich
podnapilý dobytek, tak prosím, pište o tom. Neopomeňte ale současně napsat, že se tak děje díky benevolentnímu přístupu vedení HCT, které není schopno za pomoci policie tato individua vytipovat a zakázat jim přístup na utkání.

Nakonec chci říci, že se vůbec nebudu divit jak "objektivně" bude
zhodnocena celá uplynulá sezóna oddílu, speciálně tedy "A" a "B" mužstva mužů, pokud budou veřejnosti podávány komentáře takto tendenčně a alibisticky!


Re: ad hokejisté Tábora si sezónu neprodloužili.....

(Kofolák, 8. 3. 2018 11:13)

Ty vole, ty seš příznivec hokeje? Být tebou, tak sem radši nic nepíšu. Očividně víš o všem všechno, i jak se má pravá tvář “dotací” od města. Víš kulový, máš jen hrozne chytrý kecy, který jsou ve skutečnosti neskutečný bláboly jenom.
Jo a k těm fanouškům.. za zmínku to stojí, protože pokud jsi nezaznamenal, tak se táborský rádoby ultras, samozvaný Alcoboys, “velmi hrdinsky” zmocnili dresu a šály MB. Škoda jen, že to bylo tak srabský s nedůstojný, že jim Budějičáci nestihli pořádně rozmlátit huby. Jediný v čem s tebou souhlasim je, že si tohle poušíme na stadion je naše chyba. Ba co víc, pan Volena tuhle svoleč podporuje. To je teda fakt smutný.
Naopak včera v MB to byl naprostej opak, i když první věc, co jsme v Budejicích slyšeli, byli dotazy, kde jsou ty srabsky ukradený věci. Naštěstí všichni tam brzo pochopili, že my k tý bandě drsňáků s vysokým IQ nepatříme a skončilo to společným koštem z placatky.
A teď určitě dostanu ban


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99

následující »