Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: V Táboře nic??!!

(Fanda HCT, 28. 3. 2018 22:04)

To není vůbec špatná nápad zavřít i toto fórum. Alespoň bude vidět, co vše jsou schopni udělat pro fanoušky. A na zimám ať si pak chodí sami, nebo těch 200 ???, jako v Písku.

Re: Re: Re: V Táboře nic??!!

(husyta, 29. 3. 2018 11:15)

Pokud vedení HCT neprocitne a nevyleze ze své obranné škeble /totální nekomunikace navenek/ a nezačne od podlahy konat, tak jsme v zadeli, už dnes nám koukají jenom kotníky. A suneme se hlouběji a hlouběji. A vedení mlčí, mlčí a mlčí. A zase mlčí. Stále čekám na sebereflexi, zhodnocení velmi špatné sezony a co dál.

Re: Re: Re: Re: V Táboře nic??!!

(Koli, 29. 3. 2018 14:14)

Ale vždyť trenér shrnul sezonu, byl s ním rozhovor. Ale rozumím ti, chceš zřejmě jasně řečený ať už nějaký změny v hráčském kádru, nebo na jiných pozicích. Všichni by rádi četli, že přichází deset top hráčů, že A mužstvo má rozpočet na další sezonu kvalitně nasmlouván a naplněn a že už nebude HCT předvádět takovou mizérii, jako druhou půlku této sezony. Myslím, že se dočkáme, ale budeme číst jen o tom, že zbývající kvalitní hráči se na to vykašlou, protože rodina a děti a práce je přednější...

Hokej do dubna

(Koli, 25. 3. 2018 18:52)

Zase sleduji onlajny 2.ligy, dnes z Německa a my tam nejsme. Pevně doufám, že když budu v republice celou příští sezonu, tak budu moct chodit na hokej až do dubna!

Re: Hokej do dubna

(ája, 27. 3. 2018 22:43)

Ani náhodou, tady to jde mílovými kroky do kopru.

je mi z toho TAKÉ smutno - rozhovor Šácha vs. Kožich

(příznivec hokeje, 27. 3. 2018 10:35)

Pánové - Pravda a David. I mě je z toho smutno. Toto se může stát opět pouze v Táboře. Aby vedoucí mužstva pokládal předem domluvené a nic neřešící dotazy trenérovi mužstva. A formulované tak, aby na ně mohlo být odpovídáno podle předem připraveného schématu, ve smyslu objektivních příčin, souher okolností a dalších výmluv. Nikde žádná známka sebereflexe, kritiky vedení HCT, prostě toho, že i ze strany řízení HCT jak ze střídačky tak i ze strany vedení docházelo k omylům!!

Pokud tímto tristním rozhovorem považují zhodnocení sezóny pro veřejnost za svoje konečné stanovisko, tak si s touto veřejností jednoduše vytřeli pr... a je jim jenom pro legraci.
Alespoň je ale vidět, kdo hokej v Táboře ve skutečnosti ovládá.
Správní rada HCT to rozhodně není!!
Nezbývá tedy jen doufat v to, že uvedený rozhovor byl pouze nicneříkajícím výkřikem do tmy.
A že se na Valné hromadě správní rada HCT pochlapí, kritickým pohledem pojmenuje pravými jmény uplynulou nevydařenou sezónu, objasní opravdové příčiny nedostatků atd. A s těmito
závěry bude seznámena veřejnost. Jen tak dokáží, jak si opravdu váží svých diváků. Ne pouze hromadnou fotografií s poděkováním veřejnosti.
Na to jim veřejnost se..!
A svými opatřeními a postoji přesvědčí veřejnost, že ve skutečnosti hokeji v Táboře vládne správní rada a ne pouze nepostradatelní a neomylní jedinci.
Pouze jenom takto musí být sezóna vyhodnocena, aby to mělo pro zainteresovanou veřejnost nějaký smysl. Plácání vedoucího mužstva s jedním trenérem nikoho nezajímá. Navíc je to tendenčně pojatý rozhovor ve smyslu vlk se nažral a koza zůstala celá. Pokud tedy vedení
nezaujme patřičný postoj a tento rozhovor opravdu bude brát jako "zhodnocení" sezóny, tak potom musí stát při zdejším hokeji všichni svatí!!!

je mi z toho smutno

(pravda, 25. 3. 2018 19:53)

Nekoli k dni , pardon spise tydnu uz je po hokeji - tedy v Tabore a ja nebyl na strankach snad jeste dyl. Dnes jsem si ovsem precetl vyjadreni pana NEODVOLATELNEHO a to je zase hnus. Lhani a vymluvy a jak by co by co kdyby......., proste nic !! A jeste poznamka - progres hrace - chodim celkem pravidelne ale ze bych si Pipala a hlavne Skrdlety nejak vsiml , tak to ne. Staci se podivat na statistiky a je vsem jasne jak to je. SRDLETA 1 bod - PIPAL 3 a to jeste chybi KADILAK 1 a nepocitejte zapasy , bylo jich daleko vic , jen nepsanych aby mohli mohli hrat za B - tym, proste parada.

Re: je mi z toho smutno

(david, 26. 3. 2018 15:40)

ja bych cekal nejaky vyjadreni od manazera nebo spravni rady. ale to bysme asi chteli moc. ten rozhovor mi prisel jako spatnej vtip

Motor

(maty, 22. 3. 2018 15:30)

Takže pánové, město přislíbilo Motoru dotaci na seniorský hokej ve výši 44 400 000. Opravdu nemají peníze ? :D

Re: Motor

(Fanda HCT, 22. 3. 2018 16:25)

Na stránkách Jihlavy píše Ščerban o financích na extraligu: "Průměrný příjem je okolo 160 milionů, my jsme na 47. Nevím, jak to dopadne letos, ale doufám, že se to dostane k číslu 57 - 60, což je stále hodně málo."
Takže dají dohromady víc jak Jihlava v extralize. Peníze tedy asi mají.
Ale pokud tu soutěž nekoupí, tak se tam jen tak nedostanou. Motor dlouhodobě play-off hrát neumí. A kdyby nekoupili 1. ligu od Hradce, tak do dneška asi hrají kraj :) . Možná 2. ligu :) .
Pro ně je prostě jediná cesta jít touto nesportovní cestou a tu licenci koupit. Pokud se tedy nějaká uvolní.
Jinak asi platí, co co jedno řekl Caldr, že v Budějovicích mají hráči rybí krev. Prostě neumí bojovat.
Hokej se v Budějovicích hraje od r. 1928 a za tu dobu uplácali, i díky oslabení soupeřů (emigrace, vězení, letecká nehoda…) jeden titul v r. 1950/51.
Ani když měli prachy, tak vypadávali v 1. či 2. kole play-off. Ani se tomu Mountfiledu nedivím, že to přesunuli do Hradce. V Budějkách titul jen tak nevyhrají.

Re: Re: Motor

(příznivec hokeje, 22. 3. 2018 17:01)

Kometa si ELH koupila také když nebyla po několika pokusech schopna postoupit. A dneska hraje špičku. Prostě když jsou prachy jde všechno.
A většině představitelům týmů ELH podle jejich prohlášení tradiční účastníci jako jsou Č.B. a Kladno v nejvyšší soutěži chybí. Na rozdíl od mužstev třeba Chomutova, Slavie či K. Varů.

Re: Motor

(Bob, 23. 3. 2018 23:52)

Je to čtyři roky(každý rok 10 mega),ale jsou to velké peníze.Bohužel záleží,kdo sedí na radnici.

finance a Motor

(nejsem robot, 23. 3. 2018 8:29)

Jak už tu někdo zmínil, některé kluby v ELH nemají finance v pohodě a dlouhodobě jsou v mínusu. To jim ještě bude pár let procházet, možná taky ne. Motor, díky Bednaříkovi, penízky má, jede v černých číslech a mají sponzory. Kéž by se něco podobného ....v Táboře. Ale to chci asi moc.
Plná hala je základ a pár reptalů? Už dnes píšou, že si zase koupí permici a věří, že to bude lepší. Prostě chodit v CB na hokej je životní styl a klup (sic) má publicitu a přísun peněz. Spíše tam válčí s tím, že chybí zodpovědný SMA, jehož funkce je sdružena s šéfrenérem. Což jim pochopitelně letos trošku zkomplikovalo situaci. Ale je asi pravda, že bez nákupu licence to asi tak jednoduché, do ELH, nebude, jak si představovali na začátku. Držme jim palce, i ty Davide, protože i z jejich úspěchů můžeme vytěžit.

Č.B. extraligové?

(příznivec hokeje, 22. 3. 2018 8:23)

Tak jak říká "nejsem robot" peníze v Č.B. nechybí, proto - i když vypadli,
ještě není všem dnům konec. A nyní čirá spekulace. Jak je víceméně známo, některé české kluby ELH - hlavně dva ze severu Čech nejsou v dobré finanční kondici. A existuje možnost prodeje extraligové licence. A v Č.B.
je eminentní zájem oddílu i města extraligu hrát. A peníze na to jsou.

A další spekulace : Jak říká správně Jarin: Nebylo v Č.B. "v zájmu" extraligových odpadlíků
nepostoupit? Předváděné výkony by tomu nasvědčovaly. Museli si být vědomi toho, že pokud by postoupili, nastane radikální řez kádrem. A proč tedy "vinou" postupu přijít o dobré prachy (na úrovni extraligy) v dobře zajištěném oddílu WSM ligy? Asi si ale neuvědomili, že ten řez kádrem přijde i v důsledku takovéhoto přístupu tak jako tak. A věřím tomu, že tento neúspěch vedení Motoru nenechá bez odezvy.
Dnešní svět se bohužel ve všech sférách života lidí řídí heslem že peníze
jsou až na prvním místě. A pro peníze jsou lidé ochotní udělat leccos. Od prodeje a odkoupení vyšší soutěže, až po vypuštění boje o postup do ní. Takže se nechme překvapit. Žijeme přece v zemi, kde je možné i nemožné!
Např. ponechat bez povšimnutí a vyjádření se vedení některých klubů k sérii proher v řadě. Zrušit diskuzní fóra některých klubů v zájmu zachování neomylnosti vedení. Popisovat průběhy utkání tak že neodpovídaly skutečnosti. Prosazování a nasazování některých hráčů (nehokejistů) do sestav některých týmů. Disponovat v amatérské soutěži tak širokým realizačním týmem jako v soutěžích profesionálních atd. atd.
A nakonec ze všech vypadne, že ani postoupit vlastně nikam nechtějí a svaz musí rušit kvalifikaci. Prostě kam se podíváš peníze, peníze, peníze a zase peníze..........všemi směry zájmů!!!

Č. Budějovice.

(jarin, 21. 3. 2018 8:11)

Osobně nevěřím,že by Motor takhle podělal zápasy s Kladnem. Spíš na extraligu třeba finančně ani hráčsky nemají a o postup opravdu ani neusilovali. V případě postupu,na který dle mého fakt nemají,by muselo polovina hráčů opustit manšaft a hledat si angažmá jinde. Proč nezůstat v Budějkách ,mít své jisté penízky a život jde pěkně dál. Nechci jim sahat do svědomí,ale nějak mi to nesedí. Hra o postup,by měla vypadat jinak.

Re: Č. Budějovice.

(David, 21. 3. 2018 13:33)

tak aspoň nějaká dobrá zpráva v týhle sezóně :-)

Re: Re: Č. Budějovice.

(Bob, 21. 3. 2018 21:22)

Nevím co tím myslíš.Zrovna letos nám dost hráčsky pomohli a to bez finanční náhrady.Ale chápu,tady ta zášť v některých lidech je zakořeněná.

Re: Č. Budějovice.

(nejsem robot, 21. 3. 2018 15:20)

Motor postoupit chtěl. Peníze tam nechybí, naopak. Přeplácení "odpad" z ELH, aby u nich hráli hráči nižší soutěž. Místo ČEZu už mají nového sponzora a navíc dostanou navýšeno od Města a prodávají nové právo na titulárního sponzora arény, což by mělo být ruku v ruce i s logem na dresech a sponzoringem klubu. Jenže se u nich projevila táborská nemohoucnost. Problém zakončit, pomalý pohyb a zastaralý systém hry (pokud se to dá systémem nazvat). Jsou pět let na stejném bodě, možná ještě hůř. Nepřejuji jim/nám to. Ono už v JČ nebude za chvilku kam chodit na HOKEJ. Škoda, asi si to nezasloužíme.

Re: Re: Č. Budějovice.

(husyta, 21. 3. 2018 16:01)

Pařízko-vina?

po kolikáté?

(Koli, 20. 3. 2018 20:04)

Tak v CB budou zase mít smutek, ani nevím, jestli Budvar vaří černý pivo... Je celkem škoda, že se nedostali dál, ale jak vidno, velká jména nestačí... Kladno je vystřelilo a dokonce si dovolilo pustit jeden zápas, aby se případně Jágr ukázal v baráži. Jsou to mazáci, klobouček.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95

následující »