Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hc tabor

(jarin, 5. 3. 2018 21:20)

Tak jsem se vrátil ze zřejmě posledního letošního hokeje a musím říci,že to byl velmi smutný pohled na naše trosky. Ač jsem nečekal žádný zázrak,tak toto byla veliká tragédie. Žihadla se ani nesnažila hrát hokej ,věděli,že jim předváděná hra bude na body stačit,ani se zřejmě nezpotili. Náš projev na úrovni takového lepšího krajského přeboru,fakt smutné. Zaplať pánbůh,že to letošní trápení končí,ale mám vážné obavy,co bude příští sezónu. Snad se najdou prostředky a podaří se přivést nějaké kvalitní hráče a doplnit současný kádr. Je to o penězích. Nebudou prachy,nebude hokej,to je jednoduchá rovnice. Tak zdar snad v lepších časech.

Furt stejně písnička

(Ko, 5. 3. 2018 21:10)

Furt stejný...šílený chyby v obraně, střelba to je taky kapitola sama pro sebe a to samý s přesilovkama, ty hrajem furt stejně takže není těžký aby se na ně soupeř připravil...

hodnocení sezóny

(nejsem robot, 4. 3. 2018 19:20)

Já bych zhodnotil uplynulou sezónu:
+ tým podává stabilní výkon, že na něj jde dokonce i dobře sázet
+ moc lidí se nemačká v hledišti
+ všichni jsou spokojený
- asi jen to, že se na "to" nadá dívat
Takže za mne je to dobré a co bude do budoucna - uvidíme (tedy ti skalní, já ne).

názor "experta" z vedení

(příznivec hokeje, 4. 3. 2018 16:54)

Tak jsem si přečetl ve zpovědnici odpověď p. Voleny na dotaz JOSEHO.
To je opravdu fundovaná odpověď, hodná člena vedení HCT! Cituji : "Z hlediska kvantity je hráčů dost a kvalita je často nedostupná. A jednání jsou složitá". To se p. Šácha mohl rovnou zeptat vrátné na zimáku a řekla by mu to také!
Nevím také, proč se všechno zintenzivňuje až na konci sezóny. Asi proto, že se vesele spalo na vavřínech a v lednu a únoru přišel budíček.
Na konci nepovedené sezóny není totiž potřeba řešit doplňování týmu hráči na hostování. Intenzivně je třeba hráče vyhledávat před sezónou, kdy týmy z vyšších soutěží uzavřou soupisky a vyjednávat s nimi o hráčích na přestup pro stabilizaci kádru. Třeba o těch hráčích, kteří se tady během této sezóny objevili na hostování. Na to tady ale nejsou finance a odpovídající kvalitu si tady nejsou schopni vychovat.
Takže ať manager neblbne lidi a na rovinu řekne jak se věci ve skutečnosti mají.

zmar a bída

(husyta, 4. 3. 2018 14:05)

A velké lži o této sezoně začali již v době letní přípravy, vědouc o tom, že realita je zcela jiná, než se navenek prezentovalo a aby byl klid, bylo zcela účelově uzavřeno fórum. Od té doby nic dobrého nevzešlo, vyjma krátkodobých posil. Ty už dávno nejsou, nejsou ani jiní dobří hráči, zůstal zde zmar a bída. A mám docela obavu, že příští ročník již nebude o II. lize, spěje to k tomu mílovými kroky.

k situaci

(příznivec hokeje, 4. 3. 2018 11:32)

Hokej se tady v poslední době dělá špatně. A to od mládeže až po "A" tým. Za poslední roky se tady nevychoval solidní hráč použitelný pro vyšší soutěž než je II. liga. Jsou tady pouze výjimky že několik hráčů původem z Tábora hraje různě po republice nejvyšší juniorskou soutěž (např. Pastyřík a Vápeník v K. Varech), ale nejsou to ve svých týmech žádné hvězdy a po dovršení juniorského věku skončí znovu maximálně někde ve II. lize.
Ostatních pár mladých odchovanců co zde zůstali, očividně herně nemá ani na II. ligu a hrají víceméně proto že jejich tatíci jsou kamarádi neodvolatelných nebo jsou členy vedení či trenéry v HCT. Hraje se tady přece za peníze a neschopnost jedince se v kolektivním sportu snáze zamaskuje. Zákonitě tím ale utrpí tým jako celek - od kvality herního projevu až po různé argumenty mezi samotnými členy kolektivu, vztahů
hráč-hráč, hráč-trenér apod. Např. i tímto, mimo jiné, lze doložit migrace
hráčů v poslední době.
Podobná "kvalita" odchovanců je i v KP u "B" týmu, o čemž svědčí to, že se neprobojovali ani do vyřazovací části. A nejsmutnější na tom je to, že tam trénuje profesionální trenér, který pracuje i u dorostu a tam by si měl právě hráče pro "B" v KP tým vychovávat!! O výchově pro "A" tým nemluvím, na II. ligu tito hráči prostě bohužel nemají!
Takže když to všechno shrneme, tak zde není prakticky možné v současné době a bohužel možná ani v budoucnosti sestavit nějaký stabilnější a trvalejší kádr nebo osu mužstva z vlastních odchovanců a kvalita mužstva na kterou jsme v minulosti byli zvyklí bude závislá jenom na případných příchodech hráčů na hostování.
Ale hostování je jenom momentální řešení problémů a pro nějakou koncepci, stabilizaci týmu a vizi do budoucna nemá valný význam. Je to pouze to, že hráč je dneska tady, zítra jinde a sám pořádně neví kam patří. O velkých penězích za cesťáky vůbec nemluvím.
O přestupech nemá cenu hovořit, protože ty se při dnešní nabídce hráčů
a jejich cenách Tábora a prakticky ani jiných druholigových týmů netýkají. Postoupit do vyšší soutěže stejně nikdo nemá zájem a tak je lepší si těch pár korun získaných od sponzorů a z větší části od daňových poplatníků v rámci městských dotací rozdělit mezi sebou. Vždyť ono je prakticky jedno, jestli v tak stupidní soutěži jakou II. liga v současnosti je
se hraje na špici nebo na chvostu. Ať tak či onak, tato soutěž stojí vzhledem ke své kvalitě neúměrně mnoho prostředků - viz realizační tým u "A" týmu HCT - na lavici a okolo ní se jich tam motá víc než hráčů! Dva lékaře nemají na střídačce ani extraligové týmy! Pokud to ale dělají zdarma ( o čemž pochybuji ), tak OK, slouží jim to ke cti.
Pro veřejnost by bylo asi zajímavé a pro mnohé šokující, kdyby se po sezóně transparentně zveřejnila detailní výdajová stránka týkající se "A" týmu! Divím se, že na městě ji nikdo vzhledem k poskytnutým městským dotacím nepožaduje. A nikdo ať mi tady neříká, že tyto dotace jdou výhradně na mládež!! To si může myslet jen hlupák!
Závěrem lze tedy konstatovat, že nejdůležitější je fakt, že se současným stavem v oddílu je spokojená jeho správní rada. Vždyť tento stav je vizitkou její práce, tak jakápak sebekritika a kálení si do vlastního hnízda.


Re: k situaci

(pravda, 4. 3. 2018 13:57)

jenom pro doplneni. nedavno jsem se tady ptal proc hraji P. Zayml a L. Jindra za David Servis a kdyz mi nikdo neodpovedel tak jsem patral a zjistil ze P. Zayml skutecne pracuje v C.B ale L. Jindra hraje za juniorku JIHLAVI a do David Servisu ma pouze stridave starty. M. Pastyrik z K.V ma stridave starty do HCT , P. Vapenik z junirky K.V nevim a jeste hraje v juniorce SLAVIE obrance D. STARK ale take vice nevim

k situaci - pokračování

(příznivec hokeje, 4. 3. 2018 11:56)

Aby na sebe upoutali přízeň diváků, tak jim před každým zápasem neopominou prostřednictvím p. Šáchy přes média zdůraznit jak jsou jejich dalším hráčem a podobná pochlebování a nesmysly. A na některé
naivní lidi to kupodivu platí a myslí si, že jsou nepostradatelnou součástí
zdejšího hokeje. Soudím tak podle článků některých lidí na tomto fóru a
vzhledem k předváděné hře i na solidní návštěvnosti.
K ostatním, kteří jsou se současným stavem nespokojen a dávají to různě najevo zaujmou stanovisko bobříka mlčení.
Takže se těšme, jak objektivně bude veřejnosti zdůvodněna letošní zpackaná sezóna na všech frontách. Pokud tedy ke zdůvodnění vůbec bude vůle. Protože : Jenom my jsme ti jediní povolaní a neomylní co to tady mohou dělat a nikdo nám do toho kecat nebude!!!
I když to povede do konců podobných jako v Jindřichově Hradci!!!

P.S.
Dovoluji si toto napsat i přes skutečnost, že je odehrán pouhý jeden zápas prvního kola play off. Ona se totiž popsaná situace nezmění ani v případě, že se postoupí dále.

Situace

(Bobo, 4. 3. 2018 1:19)

Pan Volena by měl konečně přiznat,že kvalita přijde pouze za peníze.Bohužel vedení spinká a spoléhá na pomoc města,že pošle nějaké grošíky.Kde nejsou peníze,nejsou ani kvalitní hráči.To si pane Volena konečně přiznejte.Mám velikou obavu o příští sezonu.

hc tabor

(jarin, 3. 3. 2018 21:26)

Tak napíši svůj subjektivní názor. I když mám na vedení HC Tábor také svůj názor,v případě posledních výsledků a těžkého útlumu výkonnosti mužstva nemají trenéři absolutně vliv. Ač starýho Kožicha někteří hráči nemusí a dle mého názoru již u mužstva neměl letos působit,měl několik sezón velice dobré výsledky. Hráli jsme špici a kvalitní a pěkný hokej. Hosté byli podělaní již v autobusu a většinou před Táborem prohrávali 2 : 0,ale je třeba vidět,že zde hrál jiný manšaft,kvalitní hráči,mužstvo bylo optimálně poskládané a vše šlapalo jak se má. To bohužel toto mužstvo ani vzdáleně nesplňuje a proto hra vypadá ,jak vypadá. Já osobně tvrdím,že s tímto materiálem,co zde nyní působí,by jiné výsledky nedokázal žádný jiný trenér. Je to pouze o kvalitách a poskládání mužstva. Jednoduše hrajeme to,nač v současnosti máme a nehledejme v tom nic jiného. Musíme doufat,že příští sezonu bude lépe.

Re: hc tabor

(Janek, 3. 3. 2018 22:10)

Je pravda že dříve mělo mužstvo daleko větší kvalitu, ale to především diky tomu, ze tady byl poskladan skvelej tým v 1. lize a spousty kluků tu pak hrálo dále a bylo to super........jenže pak zapoměl manazer Volena tým postupně doplňovat a dopadlo to jak vidíme dnes......, rozhodne ne za všechno múzou trenéři, pouze jsou u mužstva uz příliš dlouho a chce to změnu, ale pokud se nezmění prace manažera, tak ani pan bůh s tim nic na lavičce nesvede.....

Re: hc tabor

(Fanda HCT, 3. 3. 2018 22:30)

Takže za všechno může vedení. To jsem zvědav, zda si to přiznaj.
Já jen doufám, že nejsou tak hloupí, aby si mazali med kolem huby a plácali se po hrudi, že vlastně to 5. místo po základní části není tak špatné a vypadnutí v 1. kole play-off (na zázraky nevěřím) bylo jen díky špatné formě.
Ono totiž zhruba od vánoc jsme získali body, které by nám stačili pouze na předposlední místo. A z toho chce vycházet.
Nicméně, v pondělí dáme poslední domácí zápas a vyčkáme, co bude příští sezónu. Obávám se, že od začátku boj o poslední místo.

waterloo

(jája, 3. 3. 2018 21:51)

V Budějkách se stalo očekávatelné, mužstvo A je minulost. Ovšem i Béčko dnes neproniklo do play off, takže se to zde více než hoodně pokakalo. I to je umění.

Dle očekávání

(Koldy, 3. 3. 2018 21:05)

Bohužel se to dalo čekat když od 9.12. jsme vyhráli 2 zápasy...takovou bídu tady nepamatuju, ale na stránkách se dovime jak to byl vyrovanej zápas a Tábor prohrál jen kvůli smůle...

Z Francie čučím na onlajn

(Koli, 3. 3. 2018 19:23)

Tak zase nic, nedivím se fandům, kteří nadávají... Snad Arpi nebo Kožich podá vysvětlení???

Re: Z Francie čučím na onlajn

(příznivec hokeje, 3. 3. 2018 19:35)

A komu podají vysvětlení? U správní rady mají plnou a neomezenou důvěru a na argumenty fandů HCT ser..!!

současný stav

(David, 3. 3. 2018 20:35)

vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl nechodit na hokej do tý doby než se něco změní, tak jsem docela zvědavej, kdy se na zimáku ukážu. V týhle sezóně určitě ne a protože maj trenéři neomezenou důvěru, tak v nejbližších sezónách na hokej asi taky nepudu.

jo a nejsem sám, kdo na hokej přestal úplně chodit

to sysel obecný

(příznivec hokeje, 3. 3. 2018 19:29)

Chtěl bych se tě zeptat jak to, že dnes v M.B. je v sestavě na onlajnech
uveden v obraně Kamil Černý, když dle tebe bude chybět, což je jasné jako facka. Ty jsi už takový slinta jako jeden nejmenovaný novinář který napsal, že Matušík a Černý budou mimo do konce sezóny a ty to tady po něm papouškuješ ty amatére!
A se svými postřehy do vínku se s p.Volenou a neodvolatelnými sejdi sám a proberte to, jak budete během několika let hrát KP!!

412 hlav?

(dobře vy, 28. 2. 2018 22:48)

Určitě nemá návštěvnost souvislost jen s tím, jaký jsou výsledky. Se tady někteří chytněte za rypák

Re: 412 hlav?

(nejsem robot, 1. 3. 2018 20:45)

určitě Šácha napíše, že je to vlivem chřipkové epidemie. Kdyby nebyla, mohl to být rekordních 3.471 diváků!!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74

následující »