Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažu nejen příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, ale i spamy a jim podobný obsahově se opakující zprávy (familiérně to názývám s.ačky). Kdo s tím má problém, může si jít stěžovat na lampárnu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: potrefené husy

(Příznivec, 20. 9. 2018 9:33)

Ty jeden kuliferdo, konečně jsi to vše tak dokonale pojmenoval a analyzoval. Je vidět, že tady jde už o téměř hotového, dokonalého kritika, zároveň i erudovaného odborníka, který o táborském hokeji ví téměř vše. Jenom se divím zdejším bafuňářům, že už se po těch všech vašich neopodstatněných nařčeních a špinavostech pod rouškou anonymity, na to nevykašlali. Možná je to asi proto, že do složitého kolotoče provozních záležitostí klubu vidí, a tím i predikují, jak by to tu s hokejem brzy dopadlo. Jestli dovolíš, vzhledem k tomu, že nemám čas se zabývat píč.....ma, jako někteří, na čas se odmlčím. Pokud se mi však do budoucna bude některý z vašich (samozřejmě i tvých) perlivých příspěvků líbit, zase se pravděpodobně ozvu, abych mu dal like pro další pozitivní rozvoj táborského hokeje. Měj se, ty jeden kuliferdo.

Re: Re: potrefené husy

(Fanda HCT, 20. 9. 2018 12:10)

Já osobně doufám, že se hlavně ozveš i po prohraném zápase (možná budeš mít příležitost už v sobotu?) a že dokonale pojmenuješ a zanalyzuješ příčiny té prohry, abychom to pochopili i my neodborníci, kteří toho o táborském hokeji neví skoro nic a kterým se zdá, že za současnou situaci může špatná koncepční práce vedení.
Protože kdyby nám to někdo řádně vysvětlil, tak bychom se snad do budoucna mohli vyhnout těm neopodstatněným nářkům a špinavostem…
I hráči a vedení potřebuje vědět, kde udělalo chyby, aby se z nich mohli poučit. A to my tu bez tebe zjevně nezvládneme.

Re: Re: Re: potrefené husy

(Fanda HCT, 20. 9. 2018 12:13)

Moje prosba je samozřejmě určena "Příznivcovi", ale to snad pochopil každý.

Re: Re: potrefené husy

(příznivec hokeje, 20. 9. 2018 12:38)

Jaká neopodstatněná nařčení a špinavosti pod rouškou anonymity, ty kuliferdo. Klestil to přece pojmenoval pravými jmény a veřejně. Tak jaká rouška anonymity. A z jeho prohlášení vyplývá, že špinavosti jsou na straně vedení, pokud jsem tomu dobře porozuměl.
V jiných oddílech dochází k výměně vedení dost často,hlavně po nenaplnění cílů, jenom tady se podle tebe jejich postojem ke kritice predikuje jak jsou jedineční a neomylní, a jak by to tady dopadlo, kdyby tu nebyli právě oni. Pamatuj si, že každý je nahraditelný. Peníze ale nesmrdí a moc je opíjivá.
Navíc další přísun dotací z města teď případně pojistili kandidaturou dvou maníků ze svého středu do voleb do zastupitelstva města, takže pokud budou zvoleni, je o jejich budoucnost postaráno ne? Tak proč odcházet?
To víš, tobě, jako jednomu z nich hráči neřeknou jak to tady chodí. To si mimo protěžovaných řeknou sami mezi sebou nebo potom co skončí nebo odejdou. Ano píč....ma se nezabývej a na čas se odmlč. A až extraligový mladší dorost náhodou vyhraje tak se ozvi, aby jsi dal like pro další rozvoj táborského hokeje. Doufám že to bude ještě letos!
Taky se měj ty jeden kuliferdo. Dle tvého příspěvku soudím, že blbej nejsi, jenom se vezeš na něčí vlně.

6:1??? Si děláte prd.el???

(Taky příznivec hokeje, 19. 9. 2018 22:05)

Jsem zhnusenej!!! Co tam ty slavný městem přeplacený hokejky předváděly!!! Čekal jsem nářez tak 15 a víc maximálně ku 1, ale tohle... Se fakt nepovedlo. No co už - můžou za to bafuňáři, co se slezli ve VIPce a jdou si na ruku. A nikoho, vůbec nikoho (ani pověstný prd!!) mezi sebe nepustí. No ono to začíná už u mláděže, že? - trenéři na prd, příprava hokejovýho potěru na prd, pak to pokračuje B týmem, tam taky na... vždyť víte. Na prd. Do toho tečou mega mega od paní Petrové, která se na městě rve o sportovní aktivity ze všech sil a co z toho??? 6:1!!!! Pche!!! Už nikdy nepůjdu na tak trapnou výhru!! Navíc s týmem, kterej regionálně pro nás vlastně nehraje vůbec žádnou roli!!! A to jsem jedinej, komu se to nelíbí? Styďte se vy ostatní příznivci hokeje! A p.Šácho - ne že zase budeme dočítat, jak skvělej mač to byl a že si to diváci užili!! Pravdu napište - všechno dnes na ledě i mimo něj na hov.o!!!

Re: 6:1??? Si děláte prd.el???

(nejsem robot, 19. 9. 2018 23:06)

Buď f klidu, Šácha sem nechodí.

Tak co borcí

(Příznivec , 19. 9. 2018 21:18)

Tak co borcí, není zatím co kritizovat a napadat. Je třeba si počkat, až se snad něco posere. Máte pravdu, žádnou pochvalu, vždyť ten hokej dělat, je tak jednoduchá a stupidní činnost.

Re: Tak co borcí

(Fanda HCT, 19. 9. 2018 22:27)

Uvědom si, že svůj příspěvek píšeš hodinu po skončení zápasu.
Příště s podobnou kritikou počkej alespoň do následujícího dne. Jinak se svým neobjektivním příspěvkem stavíš na úroveň nás, stálých kritiků.
Tak třeba já byl dnes ochoten napsat něco málo pochvaly za dnešní výkon. Určitě lepší obrana a hlavně Květoň na ledě.
Ty si ale asi myslíš, že každý hned z hokeje letí domů k PC a zapíná diskusi a píše pochvalný lísteček? Navíc je to stejně k ničemu, protože vedení HC tato diskuse nezajímá a hráči ji mají pravděpodobně zakázanou a nebo o ni ani nevědí. :) Tak proč?
Psát to jen proto, aby si takoví odborníci jako jsi ty a podobní nemohli stěžovat jak jsou zdejší kritici zaujatí, ..., a ... ??? TO snad není zapotřebí.
PS: aneb jak píše příznivec hokeje "jedna vlaštovka jaro nedělá". Tak jen doufejme, že jich přilétne více a že už nebude co kritizovat.

kritizovat je a bude co

(příznivec hokeje, 19. 9. 2018 21:55)

Nazdar borče,
pokud si myslíš že jedna vlaštovka (vítězství) dělá jaro, jsi na omylu.
Týdeník Táborsko 19.9.2018 rozhovor s bývalým brankářem HCT Tomášem Klestilem : cituji: "V Táboře to není o hráčích nebo o trenérech. Podle mě se situace odvíjí od vedení táborského hokeje, kde jsou lidé trošku sebestřední.
Jejich jednání vůči starším hráčům NENÍ KOREKTNÍ. Hrát velký hokej bez šikovných hokejistů prostě nejde". konec citace.
Nojo, no, další z mnoha, který to tady prokoukl a odešel. A další ho časem budou následovat.
Já tady vedení kritizuji už dávno. Jak je vidět, tak dle Klestila nejsem sám.
Takže se všichni po vítězství nad Pískem bijte v prsa. Morava vás pošle rychle nohama na zem.

Re: kritizovat je a bude co

(Příznivec , 19. 9. 2018 22:22)

Máš pravdu, Klestil se tu měl hodně špatně, myslím, že byl dokonce až tyraný. Co bude ale potom, když samozřejmě ale zcela náhodou, nebudeme po Moravě ještě s nohama na zemi. Určitě si najdeme nějakou tu hůlku. Charakter nebo neschopnost vedení. Vždyť za ty roky tu prakticky nic nepředvedli, viď ty kuliferdo.

Radek Seidl

(koli, 16. 9. 2018 19:08)

To co čtu o Sádlovi, je velice smutný. Jedinej hráč, kterej fakt bojoval a rval se za tým. V každém případě mu děkuju za roky strávený v HCT A a přeju mu stálý zdraví a lepší hokejový výsledky, než tu zažil poslední rok.
A kdo tu tedy bude dále hrát? V Pejru zase byly jen tři pětky, to je mazec. Až sem přijedou hoši z Východu, nebude do desítky moc chybět a na Východě? Tam ani nejezdit, nebo přifouknout pneumatiky. Přijede tam 17 kluků včetně golmanů, z toho 10 zapracovávajících se do týmu... Nemusím souhlasit ve všem s příznivcem hokeje, ale v jednom má recht - tady se bohužel zaspalo před třemi roky. A vo tom to je...

ad Seidl

(příznivec hokeje, 15. 9. 2018 9:12)

A to Seidl nezjistil už před sezónou že tato podoba soutěže bude časově náročná a bude těžké ji skloubit s prací a osobním životem? Nebo po přípravných utkáních a prvním kole zjistil něco jiného? Tak jako to zjistili
dávno před ním ti, co se měli vrátit a nevrátili se?
Takže p. Šácho, přidejte ještě tu o pejskovi a kočičce.
Ono takovéto rozhodnutí hráče nelze před veřejností ututlat tak jako se tutlá a cenzuruje spousta jiných věcí. A proč se to klubem zveřejnilo až potom, co to nejprve na tomto fóru uvedli někteří píšící? Asi to tito lidé
věděli dříve než činovníci že? Takže nedělejte z lidí blbce a nazývejte věci pravými jmény.
Pokud klub veřejnosti přizná stávající problémy které jsou - a netvařte se a nepište pořád že je vše OK - tak to veřejnost vezme na vědomí a pochopí to snáze než když budete jako klub mlžit a zveřejňovat jen to co se vám hodí.

Re: ad Seidl

(Fanda HCT, 15. 9. 2018 20:41)

Saidla je mi opravdu líto. Dle mě dlouhodobě nejužitnější hráč. Ale je opravdu divné, že nešel hrát kraj za Tábor B.
Proč do Milevska. I když nevím, kde přesně bydlí, tak vzdálenost Nadějkov Milevsko ZS je jen o cca 0,5 km kratší než Tábor ZS a časově stejná.
Navíc mohl v případě potřeby klidně nastoupit za Tábor A.
Že by to nikoho nenapadlo???

Re: Re: ad Seidl

(..., 15. 9. 2018 21:04)

Ono se za becko mezi mladaky hrát nechce, to musíš pochopit. V Milevsku ma spoustu kamarádu

Re: Re: Re: ad Seidl

(.., 16. 9. 2018 10:23)

Promiň, nedopsalo se mi to.. Prostě je lepší hrát někde za áčko, kde má plno kamarádů a teoreticky by mělo hrát na vrcholu kraje, s ním určitě, než hráč za béčko, kde jsou samí mlaďáci, kteří se budou prát sotva o play off... Na Milevsko chodí na kraj docela dobré návštěvy, lidé to tam umí vyhecovat. Takže raději šel tam, čemuž absolutně rozumím... navíc dnes už se z Tábora každý nepos... :) ..

Re: Re: Re: Re: ad Seidl

(příznivec hokeje, 16. 9. 2018 15:42)

Bohužel máš pravdu. Díky způsobu řízení to zdejší vedení dotáhlo do takového stavu, že se opravdu z Tábora dnes nikdo nepos...! Vedením mám na mysli jak manažery tak i trenéry na jednotlivých postech.

Milevsko

(Krajský přebor , 13. 9. 2018 22:43)

Co na to říkáte? :-)

Re: Milevsko

(milevsko2, 13. 9. 2018 23:53)

Čau, kde si to vzal? Pro nas by to byla luxusní posila, ale ani se mi to nechce věřit, ze by k nám takový hráč sel..

Re: Re: Milevsko

(Krajský přebor , 14. 9. 2018 8:39)

Nemůžu říct od koho , ani to není 100% , ale údajně měl být včera už na treninku:-)

Re: Re: Re: Milevsko

(Sadlo, 14. 9. 2018 10:18)

Suska se to po Tabore. Ale ja se mu nedivim. Za stejne penize hrat v klidku kraj. Nebo se nervovat, dostavat sisky a jezdit po vsech certech na Moravu... taky by se mi nechtelo jet na celodenni vylet do Sumperka a tam dostat 10 bananu a prijet domu ve 2 rano ...
Schvaluju jeho kroky! Ale treba za rok bude hrat KP Tabor taky... tak se treba vrati...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91

následující »