Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvky, ve kterých budou použity vulgarismy nebo by jinak od určité hranice osočovaly kohokoliv jinýho, mažu. Nijak tím nepopírám právo na vlastní názor, ale nějakou hranici to mít musí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Posily

(koldy1, 11. 1. 2018 20:01)

Sem rád, že přichází jak Šulek tak i Doktor, který mě zaujalo při posledním zápase v Písku, kde hrál velmi dobře :)

Re: Posily

(husyta, 11. 1. 2018 20:25)

No, já to jako zásadní a potřebné posílení nevidím, ale jako nutná změna je to plus, je třeba rozvířit stojaté vody.

Hc Tábor

(jarin, 7. 1. 2018 10:42)

Není třeba nic rozebírat. řeknu to jednou větou. S tímto kádrem,takto poskládaným z hráči této kvality, nic jiného hrát nemůžeme. Tam,kde jsme v současné tabulce je malý zázrak a pokud se nějakým způsobem nedoplní mužstvo kvalitními hráči,hra se nezmění. Co se týká našeho skoro profesionálního realizačního týmu ,tam také asi nebude vše úplně v pohodě a normálu. V současnosti hrajeme to,na co máme. Štěstí jsme si zřejmě již vybrali. Toto je holá realita a nemá cenu si nic malovat na růžovo. Nejsou chechtáky,nejsou kvalitní hráči,není pořádný hokej - jednoduché.

Re: Hc Tábor

(Nejsem robot, 7. 1. 2018 11:42)

Ale z těch bafuňářů,, co jsou na lavičce už by se taky seskládat jedna slušná pětka! Docela by mne zajímalo, kolik nových sponzorů si na včerejší zápas do V.I.P. zóny pozval "presidentó" a kolik mu po včerejším výkonu padlo s prachama do náruče.

Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 12:14)

Ty děláš jako by stáli zástupy sponzorů u zimáku a stačilo si jenom ukázat prstem. Sponzor je firma mající zájem o reklamu a protože má vztah k hokeji poskyt by ho treba HCT, ale co když takovej zrovna teď nikdo není?
Podívej se na fotbalisty Táborska, hrají 2x za rok live na ČT Sport a stejně mají na tričku místo sponzora tři otazniky. Asi to nebude tak jednoduchý jak si někdo myslí.

Re: Re: Re: Hc Tábor

(Nejsem robot, 7. 1. 2018 13:13)

V.I.P.ka je plná. Kdo jiný by tam asi tak mohl být?

Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 14:15)

No asi ti, kteří už peníze dali. A ti kdo HCT podporují, ale ty jsi snad měl na mysli nový sponzory?

Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 14:21)

Jako myslíš, že V. I. P. ka je plná nových sponzorů čekajících na presidenta s plnou taškou dolarů a on se ani neuráčí přijít? Tak to pak máš recht, to od něho není pěkný

Re: Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Nejsem robot, 9. 1. 2018 18:18)

Fakt kasírujou jen v dolarech? Nejsi už taky zblblej svýcarskejma frankama, co někde čekaj na hranicích až pro ně pošle Sania Scania?

Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 12:06)

Je to jak píšeš, po letech hojnosti přišla doba temna i k nám. My jsme posledních 5-6 let zvyklí na tu nelepší kvalitu v 2.lize, ale nic netrvá věčnost. Není to až tak otázka peněz, ale lidských zdrojů. V 2.lize se nechodí hrát za peníze, tam prostě musí ti hráči bydlet v okolí a mít i práci a vztah ke klubu. Porovnávat nás třeba s H. B. nejde, to je skoro poloprofesionální klub, který chce jednoznačně do profi soutěže. Mají prvoligovou tradici a odchovance na vyšší úrovni než my. Žďáru a M. Budějovicim se zase vrátilo domů spoustu kvalitních hráčů z regionu, nebo odchovanců. Tohle my jsme měli dřív, kluci z Milevska, Budějovic, nebo bývalí táboráci z J. Hradce a padajícího Písku z 1.ligy se vrátili a na pár let tady udělali super tým.
Bohužel čas se posunul a teď je stav takový jaký je. Problém je, že "nejsou lidi" v okolí ochotni hrát za pivo a párek. Platit si žoldáky, na to nemá v 2.lize nikdo. Je třeba se stím smířit a přijmout to jako holí fakt.

Re: Re: hmar

(jarin, 7. 1. 2018 14:06)

Lépe bych to nenapsal. Naprostý souhlas. Samozřejmě prašule jsou nejdůležitější,ale patriotizmus k mateřskému klubu potažmo městu ve kterém hráč vyrůstal je neméně důležitý. A právě v tomto je Tábor příkladným. Bohužel zdroje jsou v současnosti zřejmě vyčerpány. Není odkud brát. Buďme rádi,že se zde hraje 2.Liga a zvykejme si,že se bude v současnosti hrát třeba střed tabulky. Co mají říkat třeba v Pejru,Písku atd ? Ono zase přijdou lepší časy,nelze hrát špici po tolik sezon. Tento stav se nevyhne žádnému manšaftu a my tím procházíme právě nyní. Takže trpělivost.

Re: Re: Hc Tábor

(Fanda HCT, 7. 1. 2018 14:44)

Zaujala mě ta myšlenka o těch odchovancích. To je kapitola sama o sobě.
Když se podíváte jak dlouho v Táboře stojí zimní stadión (od r. 1971) a můžete mi vyjmenovat kolik kvalitních hráčů zde za ta léta vyrostlo???
Myslím hráčů hrající alespoň naši nejvyšší soutěž a výše.
Když se podíváte jen na sousední, menší města (Písek, J.Hradec), tak se s nimi nemůžeme rovnat.
Myslím, že se tady prostě něco dělá špatně už od mládeže.

Re: Re: Re: Hc Tábor

(xy, 7. 1. 2018 15:35)

Bingooooooooooooooo

Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 7. 1. 2018 16:50)

Myslím, že cca do roku 1992 tady byl hlavní oddil Dukla a ta mládež neměla. Zatím co Hradec hrál i extraligu a Písek stabilně 1.ligu, takže tam se do výchovy cpalo.
Jinak treba Radek Dvořák, nebo Barinka, Pavlát, Suchánek.
Ale na Hradec s Piskem opravdu nemáme, tam jich bylo opravdu hodně, ale už nebude asi nic.

Re: Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(priznivec hokeje, 8. 1. 2018 8:54)

tak to vy, mladí hoši historii táborského hokeje moc neznáte. Což takhle další jména : ligoví golmani :Marek Novotný, Robert Slávik, útočníci :
Roman Blažek- Slavia Praha, Kodada - Litvínov, Aleš Krátoška - Plzeň, Vítkovice, Finsko, Josef Straka - Finsko, Severstal Čerepovec KHL, Jarda Svejkovský - Washington, Tampa NHL, Lukáš Květoň - Budějovice, Chomutov, další jako Míra Herda, Franta Ševčík - Motor Č.B.- kvůli zranění
museli zanechat hokeje. To jen tak namátkou. Takže pochybuji, že v Písku a J.H. toho vychovali pro vrcholový hokej více. Nebo jmenujte, vy "znalci" hokeje. Omlouvám se dalším táborským odchovancům které jsem opomněl........Takže tady nemelte hadry když ho... znáte!!!!!!
Jenže když výše zmiňovaní hráli v žácích a dorostu, tak tady byli na rozdíl
od nynějška PÁNI TRENÉŘI!!!!!!! Pokud bude zájem mohu vyjmenovat kterým trenérům jmenovaní prošli rukama. Takže nekritizujte, když neznáte!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Hmar, 8. 1. 2018 21:08)

Díky za připomenutí, na některý jsem opravdu trestuhodně zapomněl. Beru všechno zpátky, máme opravdu hodně kvalitních odchovancu.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hc Tábor

(Fanda HCT, 9. 1. 2018 0:10)

O brankářích nevím, že jako děti začínali v Táboře, Herda + Kodada - neznám. Ještě mě napadá Honza Boháč.
I s výše jmenovanými mi to ale stále nepřipadá nijak moc - 14 hráčů ( i kdyby 20). Když si vezmete, kolik se za těch 45 let vystřídalo v nejvyššší soutěži hráčů, tak mě to nepřipadá moc. Ale jak tady uvádí příznivec ... je to HISTORIE. Všechno jsou to hráči narození před r. 1989 (snad krom Pavláta).

Táborští odchovanci

(přríznivec hkeje, 9. 1. 2018 8:00)

Takže Fando HCT - oba jmenovaní brankáři bydleli na Náchodském sídlišti - jejich rodiče tam bydlí dodnes - a jako mladí tady působili od přípravky až do st. žáků. Novotný šel potom do Dukly Jihlava, Slávik do Motoru Č.B. Míra Herda - nynější šéf Kauflandu v Táboře - prošel mládežnickými reprezentacemi, po odchodu do Motoru utrpěl zranění
a musel skončit. Kodada sice pocházel z Veselí n. L. ale od ml. dorostu
byl ve VS Tábor odkud šel na vojnu do VTJ Tábor. Po jejím ukončení si
ho vytahnul p. IVAN HLINKA do Litvínova. (Pokud Ti jméno Hlinka něco
říká......)
Připomenu další odchovance Tábora kteří hráli nejvyšší soutěž : Jarda Liška, Karel Soudek, Michael Kubíček, Pavel Hnojna, Ondra Vošta......
Takže než příště něco budeš psát tak vycházej z faktů.
Pravdu máš v tom, že po roce 1989 se tady nevychoval pro nejvyšší soutěž prakticky NIKDO!!! Nejsou tady kvalitní trenéři mládeže, přístup dnešních dětí a jejich rodičů ke sportu není takový jako býval za časů
výše jmenovaných. Dnešní děti mají všechno, (jsou z nich digitální magoři, kteří nepustí smartfony, tablety s hrami atd. z rukou - divím se, že si je ještě neberou s sebou na střídačku). V 10 letech si už myslí, že když hrají hokej - a hokej je v tom zářný příklad - tak jsou mistři světa, kteří skončí minimálně v NHL. Nejhorší je ale na tom to, že je v tomto
přesvědčení a přístupu podporují jejich zblblí rodiče s vidinou vydělaných
milionů. Místo tvrdé práce, skromnosti a radosti z toho že potomek dělá nějaký sport, tak dětem různě umetají cestičky, jsou nesoudní, myslí si že jejich synátor je větší talent než býval Jágr.
Toto není ale jenom táborský problém, to je bohužel problém celorepublikový. Podle toho také náš hokej v posledních 10-15 letech, kdy by ho měli táhnout lidé narození po roce 1989, vypadá.
Viz výsledky a předváděná hra mládežnických výběrů, potažmo reprezentace dospělých, v porovnání se Skandinávci, Rusy, o severní
Americe se nemá cenu zmiňovat - každý kdo se o hokej zajímá viděl
nedávné MS 20 a soudní lidé viděli skutečnou současnou a bohužel asi i budoucí realitu!
Podotýkám, že jsem odpůrcem režimu před rokem 1989 a nejsem nějaký staromilec, aby příspěvek nevyzněl jako truchlení nad "starými dobrými časy!" toho jsem na hony vzdálen.

Re: Táborští odchovanci

(Fanda HCT, 9. 1. 2018 15:59)

Bohužel, ty staré dobré časy, kdy to stálo za hovno, jsou dávno pryč.

Ale k tématu: "Takže než příště něco budeš psát tak vycházej z faktů."

To bych opravdu rád vycházel, ale je dost těžké si tyto fakta někde zjistit.
Např. na píseckých stránkách jsou na své svěřence patřičně hrdí a mají hned 2 rubriky, kde se jim věnují.
Když už se podle nich opičíme se zrušením fóra, tak bychom je mohli i v tomto směru napodobit a věnovat alespoň jednu rubriku nejslavnějším odchovancům.
Nicméně jsi mě přesvědčil, že s tou minulostí to není zas až tak hrozné, jak to vypadá v současnosti. Bohužel v polistopadové éře nic moc. A že to jde s naším (ČR) hokejem s kopce je fakt, ale extraliga (nebo ligy v cizině) se stále hraje a někde se ti hráči musí narodit a začít hrát. Tak proč ne v Táboře???

Re: Hc Tábor

(Max, 7. 1. 2018 13:53)

Tak nevím. Jsme čtvrtí v tabulce a pořád samá kritika. Podívejte se po jednotlivých soutěžích, kde je Jihlava, Kadaň, Písek a všude fanoušci za týmem stojí, protože jsou rádi, že se ta soutěž u nich hraje. My bychom chtěli být stále první, chtěli bychom hrát s odchovanci a zárověn mít minimálně extraligové posily. Měli bychom spíš tým podpořit, nechat hrát v každé pěvce jednoho mladého hráče, aby se "vyhrál" a určitě by se výsledky časem dostavily. Jenzě to by se nejdřív prohrávalo a zase byste jen kritizovali. Tolik kritiky v přípravě a když jsme byli v soutěži první nebo druzí, tak žádné slovo chvály. Pořád jen volání po posilách. Ohraná písnička.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53

následující »